Eskiden Bi Oyunda Şakasına Hile Açtım Açtıktan 3 Ay Sonra Arkadaşım Beni Şakasına Reportladı Steam Hesabım Banlanırmı

B4ySylonn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam merhabalar ben gta V hile açtım bi kere açtım 200k para dolar aldım sonra sildim arkadaşlarla gırgırını yapıyoduk. dediki:gel len sen hile açmıştın bi banlıyım seni dedi steamdan gtayı seçip banladı, güldük ilk başta. Sonra dedim acaba hesabım banlanırmı? yoksa gtayadanmı ban yerim diye düşündüm gtayı oynamıyorum zaten en son 3 ay önce girdim ondan gtadan ban yesem bişey olmaz. Ama hesabım kapanırsa kötü olur yada ne olabilir. söylerseniz sevinirim

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Yok birşey olmaz, en kötü 30 gün GTA online giremezsin. Ben de yaklaşık 150 milyon dolar basmıştım. 30 gün ban verdiler.😀

KS

B4ySylonn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yok birşey olmaz, en kötü 30 gün GTA online giremezsin. Ben de yaklaşık 150 milyon dolar basmıştım. 30 gün ban verdiler.
30 gün yedikten sonra bi kere daha yersem ne olur bişi olurmu yapmıcamda 3 kişi aynı anda banladılar

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
30 günden sonra tekrar yersen sanırım kalıcı ban atıyorlar direkt. Bence değmez, ben yaptığıma pişman oldum.

KS

B4ySylonn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Steam hesabına birşey olmaz. Zaten 3 ay önce yapmışsın hileyi birde 200 bin dolar. Küçük meblağ. GTA'nın 3 ay öncesine gidip 200 bin dolar ile uğraşacağını sanmıyorum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
hocam merhabalar ben gta V hile açtım bi kere açtım 200k para dolar aldım sonra sildim arkadaşlarla gırgırını yapıyoduk. dediki:gel len sen hile açmıştın bi banlıyım seni dedi steamdan gtayı seçip banladı, güldük ilk başta. Sonra dedim acaba hesabım banlanırmı? yoksa gtayadanmı ban yerim diye düşündüm gtayı oynamıyorum zaten en son 3 ay önce girdim ondan gtadan ban yesem bişey olmaz. Ama hesabım kapanırsa kötü olur yada ne olabilir. söylerseniz sevinirim
Vac yeme şansın var

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
255
Kanka sakın bunu kimseye söyleme vac+ topluluk banı yersin (!) Gırgır bi yana sorun olmaz ben de eskiden baya hile açtım biliyorlardı arklar takmıyodum pek ban yemedim hâla sonra saldım hile işini zaten main hesap diye. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri