ETS 2 Multiplayer yardım !

Emre Kara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Euro Truck Simulator 2 Multiplayer için illa Steamdan satın almak mı gerekli ?

E

expert

Guest
Oyun kodunu girip oynayabilirsiniz diye biliyorum ama detayli araştırma yapıp yine yazarım

Oyunu aldığınız yerde steam da etkinleştirilebilir yazısı yazıyorsa tamamdir oyunu alıp etkinleştirip oynayabilirsiniz

GrafikHocası

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kardeşim illeki sorunsuz sıfır sıkıntılı oynamak istiyorum diyorsan oyunu satın al rahat rahat oyna keyfine bak :D

O

Oğuzhan

Guest
Evet steam içi ücret ödedikten sonra oyuna sahip olabiliyorsunuz daha sonra her zaman bilgisayarınıza yükleyip silebilirsiniz

Mustafa T.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba yıllardır ets2 oyuncusuyum fakat onlıne modda bir defa denedim ilk görev yükünden sonra haritada yük çıkmama gibi bir problemle karşılaştım. Çözümünü de bulamadım. Onlıne oyunu kurma yükleme aşamasında bana yardım etme ihtimaliniz var mı ? Oyunu steam üzerinden satın almış durumdayım.Bundan sonra ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Hasan Hüseyin Solak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mustafa T.' Alıntı:
Merhaba yıllardır ets2 oyuncusuyum fakat onlıne modda  bir defa denedim ilk görev yükünden sonra haritada yük çıkmama gibi bir problemle karşılaştım. Çözümünü de bulamadım. Onlıne oyunu kurma yükleme aşamasında bana yardım etme ihtimaliniz  var mı ? Oyunu steam üzerinden satın almış durumdayım.Bundan sonra ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Youtube'da adım adım anlatıyorlar, burada yazıyı okumakla uğraşmayın.

XenabLe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mustafa single playerdan oyuna giriş yap. Ordada ilk giriş te yük çıkmayabilir. Bi kaç denemeden sonra yük gelir. Yükü aldıktan sonra bir mola yerine gidiop şöförünü dinlendir. Oyun saatiyle gerçek saat arasındaki uyuşmazlıktan kaynaklanan bir problem.

Ben bundan 1 ay önceye kadar min 28 FPS alıyordum ETS de ama şu an 20 yi görürse şükreder durumdayım. Driverlarım da güncel. Fikri olan var mı?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Mustafa T.' Alıntı:
Yük sorununu hala yaşıyorum yok mu bunun kesin bir çözümü

Mod klasöründe herhangi bir dorse yaması var mı ? Yoksa oyunu kaldır tekrar kur düzelecektir. Yük çıkmama gibi bir ihtimal olamaz oyunda bir yerde bir dosya atlanmış büyük ihtimalle.

Mustafa T.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Mustafa T.' Alıntı:
Yük sorununu hala yaşıyorum yok mu bunun kesin bir çözümü

Mod klasöründe herhangi bir dorse yaması var mı ? Yoksa oyunu kaldır tekrar kur düzelecektir. Yük çıkmama gibi bir ihtimal olamaz oyunda bir yerde bir dosya atlanmış büyük ihtimalle.

Herhangi bir mod yüklü değildi. Profil yeniydi bankadan kredi çekip tır aldım serbest çalış kısmında yükler görülmeye başladı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri