Ets2 Ve Asseto Corsa Gi̇bi̇ Oyunlarda....

t1k3beratfatih

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ETS ve ASSETO tarzı oyunlar da TÜM mod paketleri nasıl yüklenir toplu kullanan var mı ya da populer araçların haritaların dosylarını atabilicek
klavyede kulanırken ya da direksiyon seti kullanırken ayarları nasıl olmalı acaba ?

Şuan hiç bir güncel türkçe yama bulamadım oyunu türkçe degiştiremiyorum

oyunu yeni indirdim ilk kez oynıycam oyundan keyif ve zevk almak için bir sürü şey yapmak gerekiyor ileriye dönük ayarlar yapmak istiyorum ve oyun kurulumu bana aşırı karmaşık gelıo Şuan da klavye mause kulanıcam

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,115
ETS ve ASSETO tarzı oyunlar da TÜM mod paketleri nasıl yüklenir toplu kullanan var mı ya da populer araçların haritaların dosylarını atabilicek
klavyede kulanırken ya da direksiyon seti kullanırken ayarları nasıl olmalı acaba ?

Şuan hiç bir güncel türkçe yama bulamadım oyunu türkçe degiştiremiyorum

oyunu yeni indirdim ilk kez oynıycam oyundan keyif ve zevk almak için bir sürü şey yapmak gerekiyor ileriye dönük ayarlar yapmak istiyorum ve oyun kurulumu bana aşırı karmaşık gelıo Şuan da klavye mause kulanıcam
türkçe yamaya gerek yok mod paketlerinide ücretli satıyorlar

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
ETS2 için konuşacak olursak:
Önce oyunun temel paketi var bunu alıp kuruyorsunuz. En temel paket olmazsa olmaz (Bunun da fiyatları yükselmiş)
Steam de de durum aynı, önce ayunun temel paketi, sonra ücretli DLC paketleri.
İşin ödeme kısmı bundan sonra başlıyor.
Sonra yol haritaları gerekecek. Bunlara DLC paketleri de deniyor.
Yunanistan, Baltık, Fransa vb. Herbiri için ayrı ayrı fiyatlandırma

Görsellik, fonksiyonellik açısından promods ile oyun asıl çekiciliğini kazanıyor.
Bu paket ücretsizdi.
İndirilmesi ETS2 mod klasörüne atılması gerekiyor, ve belirli bir sıraya göre ETS2 arayüzü üzerinden düzenlenmesi.

Sonra diğer modlamalar var. Çekici ekleme, extra harita ekleme, motor ekleme, çekici jant , tampon düzenlemeye kadar akla ne gelebilecekse son derece geniş bir çeşitliliğe sahipler. Bunlar ETS2 mod sitelerinden indirilebiliyor.

Sıkıntı çıkaran şu oluyor.

Mod paketleri ETS2 mod klasörüne atıldıktan sonra iş bitmiyor.
ETS 2 açılıp grafik arayüzünden bunların sıralanması gerekiyor. Bu sıralama nelerin üst sıralarda olması gerektiği çok önemli. Aksi halde çok kolay çökme yaşanıyor. Modların ETS2 sürümüyle uyumlu olması şart.

Örnek bir mod sitesi Rusça dır fakat temiz, güncel ve çeşitlilik açısından en zenginlerinden biridir.

Son olarak: En temel paketle başlarsınız. Aşama aşama gidersiniz. Promods lu videolara bir göz atarsınız. Son aşamada diğer (araç çevresel vb özel modlara geçersiniz.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri