Euro Truck Simulator 2 MP Açılmama Sorunu

Angajman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamunaleyküm PC Hocası ailesi ets 2 yi aldım yükledim açtım 2 saat oynadım sonra truckers mp üye oldum son sürümü indirdim tıklıyorum hiç tepki vermiyor sildim bi daha yükledim yönetici olarak çalıştırdım yine tepki vermiyor ets 2 1.24 beta katıldım öyle denedim olmadı ets de sıkıntı yok ama truckers mp hiçbir şekilde tepki vermiyor yardımcı olursanız sevinirim.

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İlk alımda öyle sıkıntılar oluyor bir gün falan bekleyin tanıdıklarımızın başına da geldi hemen aktif edilmiyor online de. Bu arada steam kapatın ardından pc yi de kapatın yeni den başlatın deneyin. Bunlar işe yaramaz ise aşağıda paylaşacağım linkten destek isteyin Türk adminler mevcut Türkçe olarak sıkıntınızı bildirebilirsiniz.

TIKLAYIN

KS

Angajman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
İlk alımda öyle sıkıntılar oluyor bir gün falan bekleyin tanıdıklarımızın başına da geldi hemen aktif edilmiyor online de. Bu arada steam kapatın ardından pc yi de kapatın yeni den başlatın deneyin. Bunlar işe yaramaz ise aşağıda paylaşacağım linkten destek isteyin Türk adminler mevcut Türkçe olarak sıkıntınızı bildirebilirsiniz.

TIKLAYIN
2 gündür bekliyorum zaten steam kapatıp pc de kapattım yine olmadı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri