Ev Sahibim Çok Farklı Bir Iban Verdi?

elymuinium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Merhaba, ev sahibim yabancı uyruklu ve emlakçı vasıtasıyla "bankama giremiyorum" diyerek kendi isminden ve hatta soyisminden daha farklı bir iban gönderdi kiraları bu iban'a at diye. bende ilk ay gönderirken farkında olmadan bana ilk verdiği ibana yani kendi isimi soyisimi bulunan ibana gönderdim. Paramı göndermekte herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sizce bana verdiği farklı ibanakirayı göndersem daha sonra bana kirayı hiç atmadı diyerek dava açar mı?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094
Merhaba, ev sahibim yabancı uyruklu ve emlakçı vasıtasıyla "bankama giremiyorum" diyerek kendi isminden ve hatta soyisminden daha farklı bir iban gönderdi kiraları bu iban'a at diye. bende ilk ay gönderirken farkında olmadan bana ilk verdiği ibana yani kendi isimi soyisimi bulunan ibana gönderdim. Paramı göndermekte herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sizce bana verdiği farklı ibanakirayı göndersem daha sonra bana kirayı hiç atmadı diyerek dava açar mı?
Video kaydina al kendisinin dedigine dair yazismalarini arayip sorabilirsin neden eski ibanina istemedigini

KS

elymuinium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Video kaydina al kendisinin dedigine dair yazismalarini arayip sorabilirsin neden eski ibanina istemedigini
kendisiyle görüşebilmem mümkün değil zira ev sahibim Türkiye'de yaşamıyor ayrıca kendisi Türkçe de bilmiyor...
Oğlu emlakçı ile iletişim halinde. Bir de bildiğim kadarıyla whatsapp konuşmaları delil olarak sunulmuyordu yanlışım var ise düzeltin lütfen

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094
kendisiyle görüşebilmem mümkün değil zira ev sahibim Türkiye'de yaşamıyor ayrıca kendisi Türkçe de bilmiyor...
Oğlu emlakçı ile iletişim halinde. Bir de bildiğim kadarıyla whatsapp konuşmaları delil olarak sunulmuyordu yanlışım var ise düzeltin lütfen
O zaman ogluyla direkt irtibat kurun araya emlakci sokmayin

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Kontrata ek yapılıp sonunda belirtilen iban yazılabilir. Bu şekilde sorun olduğunda hangi ayda ne kadar ödenmiş görünmüş olur. Parayı iletirken ay daire vs.. detay belirtin.

altese

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Whatsapp yazışmaları Yargıtay tarafından delil olarak kabul ediliyor artık,daha dün haberi vardı.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
646
emlakcılar ev sahıplerınden habersız kendı basına buyruk hareket edıp hem ev sahıplerını hem kıracıları magdur edebılıyor. bu dolandırıcılıgın orneklerı mevcut. dıkkatlı olmakta fayda var. ne yaparsanız yapın kendınızı garantıye alacak sekılde hareket edın. karsınızdakı ınsana bel baglamayın sozune guvenmeyın boyle bır devırdeyız. tavsıyem bır avukata danısmanız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri