Yardım Evde Kasa Montajını Yapabilir Miyim ?

sokaner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
İşlemci
İntel i5
Ekran Kartı
Rtx 4060 ti
itopyadan hazır sistem aldım fakat kasamı beğenmedim o yüzden değiştirmek istiyorum
Mevcut kasam

www.itopya.com

GameBooster GB-GR021BB 650W 80+ Bronze USB 3.0 Mesh Gaming Siyah Kasa | ITOPYA

GameBooster GB-GR021BB 650W 80+ Bronze USB 3.0 Mesh Gaming Siyah Kasa En iyi fiyat seçenekleri ile GB-GR021BB ITOPYA'da
www.itopya.com
www.itopya.com

değiştireceğim kasa

www.gencergaming.com

DeepCool MATREXX50 Gaming ATX Mid Tower Kasa

En Ucuz Oyuncu Ekipmanları için Gençer Gaming'e gelin! Hazır Sistemler, Gaming Ekipmanları ve Bilgisayar Bileşenleri için Ücretsiz Kargo fırsatını yakalayın!
www.gencergaming.com
www.gencergaming.com

Sizce uyar mı ve evde kendim montajını yapıcam

650W 80+ Bu kasaya uyar mı aldığım kasada psu yok evde montajı basit olur mu hiç kasa montajı yapmadım bilgisayarcıya mı götürsem​

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
itopyadan hazır sistem aldım fakat kasamı beğenmedim o yüzden değiştirmek istiyorum
Mevcut kasam

www.itopya.com

GameBooster GB-GR021BB 650W 80+ Bronze USB 3.0 Mesh Gaming Siyah Kasa En iyi fiyat seçenekleri ile GB-GR021BB ITOPYA'da
www.itopya.com
www.itopya.com

değiştireceğim kasa

www.gencergaming.com

En Ucuz Oyuncu Ekipmanları için Gençer Gaming'e gelin! Hazır Sistemler, Gaming Ekipmanları ve Bilgisayar Bileşenleri için Ücretsiz Kargo fırsatını yakalayın!
www.gencergaming.com
www.gencergaming.com

650W 80+ Bu kasaya uyar mı aldığım kasada psu yok evde montajı basit olur mu hiç kasa montajı yapmadım bilgisayarcıya mı götürsem​

hiç yapmadıysan 4 5 saatini alabilir

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
621
Mevcut kasam

www.itopya.com

www.itopya.com
www.itopya.com

değiştireceğim kasa

www.gencergaming.com

www.gencergaming.com
www.gencergaming.com

Bence çok zorlamaz, anakartı direk üzerindekiler ile geçireceksin zaten, onu vidalayacaksın, birde aşağıya psuyu takacaksın, gerisi kablolama. Ekran kartını da takarsın zaten, daha önce takmışsındır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri