EXVEGA Oyuncu Koltuğu Nasıldır?

Meraklı Genç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Merhabalar, Birazcık kilolu bir insanım. Rahat ve kaliteli bir oyuncu koltuğu almak istiyorum Exvega karşıma çıktı şu modeli nasıldır bunun dışında 3000-3500 civarında tavsiye ettiğiniz bir oyuncu koltuğu var mıdır?

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Merhabalar, Birazcık kilolu bir insanım. Rahat ve kaliteli bir oyuncu koltuğu almak istiyorum Exvega karşıma çıktı şu modeli nasıldır bunun dışında 3000-3500 civarında tavsiye ettiğiniz bir oyuncu koltuğu var mıdır?

XDRİVE ürünlerine bakılabilir

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Ben de biraz araştırdım almayı düşündüm ama Exvega önerisine denk gelmedim. Xdrive ve Hawk çok öneriliyor.

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Ben de biraz araştırdım almayı düşündüm ama Exvega önerisine denk gelmedim. Xdrive ve Hawk çok öneriliyor.
4bin tl üstü onlar çok pahalı ben bile o yüzden XRancer aldım 2750'ye

XRancer modellerinede bakabilirsin ben 2750tlye aldım şuanlık bir sıkıntı yok

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hawk fab serisi kullanıcısıyım, kötü değil ama bir kaç nokta rahatsız etti:
Kollarda oynama var ben çok haz etmiyorum bu durumdan
*Yastık, koltuk arkaya açı aldığında araya kaçıyor. Bu durum 180 derece açı için açıklıktan kaynaklı ama çoğumuz yatak olarak kullanmayız diye düşünüyorum.

O dönem için zio marka ile 300 fark vardı (yayıncı kodları ile %10 kupon veriyordu zio aynı fiyata geliyordu ama geç farkettim)
Yazdıklarım sizin için sorun değilse güzel koltuk rahat ama bütçe daha çıkarım derseniz zio kumaş modelleri inceleyebilirsiniz. Başka sorunuz olursa elden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

wct61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ben cuma günü siparişi verdim exvega andromeda yı hala kargoya verilmesini bekliyorum bu hafta verilmezse iptal edicem herkes koltuktan memnun ama kargoya verilme süreci çok uzun oluyor bakalım bu hafta verilecek dendi verilmezse ipral edicem

Yusufkaan Saçlı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam koltuk geldi mi ? Memnun musunuz ? Zio ile Andromeda arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri