Soru F/P Sata SSD

Batus2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar Şuanda SeaGate Barracuda 500gb bir hdd kullanıyorum ve ssd ile değiştirmeye karar verdim olabilecek en f/p düzeyde önerilerinizden yararlanarak bir sata ssd almak istiyorum hangi modelleri önerebilirsiniz.

-Belirli Bütçe Yok
-1024gb veya 500gb
-Okuma Yazma Hızı Önemli :)

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
bu nasıl
Wd'nin disklerinde genel olarak sorun yok. Ama 3d nand olsa iyi olur, bunda olsa yazarlardı göremedim. Okuma yazma hızı zaten sata disklerde aynı aşağı yukarı. Sandisk'in Ultra serisinde sıkıntı yok, Pny de iyi ama depolama için kullanılsa daha iyi olur. Ana disk olarak kullanacaksın, en uzun ömülüsü de Samsung olur.

KS

Batus2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Wd'nin disklerinde genel olarak sorun yok. Ama 3d nand olsa iyi olur, bunda olsa yazarlardı göremedim. Okuma yazma hızı zaten sata disklerde aynı aşağı yukarı. Sandisk'in Ultra serisinde sıkıntı yok, Pny de iyi ama depolama için kullanılsa daha iyi olur. Ana disk olarak kullanacaksın, en uzun ömülüsü de Samsung olur.
Yorumun için çok teşekkür ederim içerisinde 3d nans olan samsung sata bir ssd linki paylaşır mısıın acaba 500gb veya 1tb ilk ilk tercihim

KS

Batus2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Link Bıraktığın İçin Teşekkür Ederim Onun Dışında Farklı Önerilerde Alabilirim...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri