Öneri F/P Soğutma Önerisi

Languana

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar R5 5600 için soğutma alıcam ne alıcam bilmiyorum bana biraz öneri verebilir misiniz bütçe 2K TL'yi aşmassa sevinirim.

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Hocam belki ben de bundan ya da se 214 xt alacam da merak ettiğim işlemcim ile ram slotu yan yana, stok soğutma bile ramle yapışıyor nerdeyse. Bu tarz hava soğutmaları sıkıntı çıkartmaz değil mi? Anakartım Gigabayte a520m-k kasam ise Thermaltake versa t25

KS

Languana

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam belki ben de bundan ya da se 214 xt alacam da merak ettiğim işlemcim ile ram slotu yan yana, stok soğutma bile ramle yapışıyor nerdeyse. Bu tarz hava soğutmaları sıkıntı çıkartmaz değil mi? Anakartım Gigabayte a520m-k kasam ise Thermaltake versa t25
Benimde kasam
  • DeepCool CC560 650W 80+ Tempered Glass LED USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa
  • anakartım:
  • MSI A520M-A PRO 4600mhz(OC) M.2 AM4 maTX Anakart bu
  • ramlerle sorun olurmu acaba

tlgnnkk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Valla bendeki kart Gigabye A320M S2H ramler ile dip dibe duruyor.Amd stok soğutucu da hafiften değiyordu.Bu da değmeye yakın belki 1mm açıklık var.Ama bir sorun olmaz.Ramlerin üzerine aşırı baskı yapmasın yeter.

KS

Languana

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Valla bendeki kart Gigabye A320M S2H ramler ile dip dibe duruyor.Amd stok soğutucu da hafiften değiyordu.Bu da değmeye yakın belki 1mm açıklık var.Ama bir sorun olmaz.Ramlerin üzerine aşırı baskı yapmasın yeter.
Dün aldım akşam bende bekliyom

KS

Languana

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İyi günlerde kullan. İçinden çıkan termal macunu kullan soğutma katsayısı yüksek ve muadillerine göre iyi.
Termal macunu sıktıktan sonra karton gibi bişeyle yaydırsam sorun olur mu ne kadar sokayım üstüne

tlgnnkk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Termal macunu sıktıktan sonra karton gibi bişeyle yaydırsam sorun olur mu ne kadar sokayım üstüne
Nohut tanesi büyüklüğünde sık. Fanı üstüne yerleştir. O yeter zaten. Eğer spatula varsa eski macunundan kalan onunla yap. İnce tabaka olsun yeter.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri