F/P Ucuz RGB Mekanik Klavye Önerisi

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar kullandığınız veya önerebileceğiniz f/p ucuz rgb mekanik klavye ve makrolu gaming mouse ürünleri paylaşabilirseniz çok sevinirim iyi forumlar

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: öneri

açıkçası bütçe belirlemedim kuracağım sistemin yaklaşık maliyetini çıkarmaya çalışıyordum ama en az 300 ü gözden çıkarmam gerek galiba şöyle bir fiyatlara bakınca 300 tlnin aşağısına halledilirse benim için güzel olur

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
RE: öneri

hslr' Alıntı:
açıkçası bütçe belirlemedim kuracağım sistemin yaklaşık maliyetini çıkarmaya çalışıyordum ama en az 300 ü gözden çıkarmam gerek galiba şöyle bir fiyatlara bakınca 300 tlnin aşağısına halledilirse benim için güzel olur

Kullanmadım ama james 610 rival 100 alabilirsin

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam klavye olarak corsair k55 güzel duruyor ama daha önce ne mekanik klavye kullandım ne de yarı mekanik onun için hissiyatlarını bilmiyorum.Oyuncu bir sistem kurmaya çalışıyorum bu klavye olur mu sizce yoksa bütçeyi zorlayıp corsair gaming strafe veya k68 cherry mx e mi bakayım?

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
o zaman para saçmaya gerek yok hocam güzel diyorsan :D birde hocam tavsiyelerinizle corsair sabre mouse düşünüyorum yanına tek eksik mouse pad bir de mouse pad önerir misiniz? birde hocam merakımdan sormak istiyorum bu rgb mouse padlar oluyor ya onların ucuzundan denk getirebilir miyiz bir ihtimal :D

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Klavye olarak yurtdışından getirtebilirsen e3lue nin güzel ve ucuz mekanik klavyeleri var
Mouse olarak şu an en iyi f/p lerden trust laban öneririm ortalama 120 tl fiyatı ikisininde

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
BilgisayarcıGenç' Alıntı:
Klavye olarak yurtdışından getirtebilirsen e3lue nin güzel ve ucuz mekanik klavyeleri var
Mouse olarak şu an en iyi f/p lerden trust laban öneririm ortalama 120 tl fiyatı ikisininde

hocam ekipmanı sistemle beraber baynı anda almayı planlıyorum onun için taksitle alabileceğim yerlere bakıyorum yurt dışı alımında bildiğim kadarıyla taksit olmuyor

Enes Değirmenci' Alıntı:

teşekkürler hocam :)

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
hslr' Alıntı:
BilgisayarcıGenç' Alıntı:

hocam ekipmanı sistemle beraber baynı anda almayı planlıyorum onun için taksitle alabileceğim yerlere bakıyorum yurt dışı alımında bildiğim kadarıyla taksit olmuyor

Enes Değirmenci' Alıntı:

teşekkürler hocam :)
O zaman mouse olarak yine kesinlikle trust labana bak teknosada preonun mekaniği 200 tlydi sanırım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri