Fan sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem KaraKuş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mrhaba arkadaşlar bi problemim var lenovo z510 leptap kullanıyorm 1 senedir fanı sıkıntılıydı ses filan yapıyordu bu da beni cok rahatsız ediyordu bende internetten yenisini spariş verdim geldi ürün taktım ama eski fan kendini bazen beklemeye alıyordu yani pc yi güç gerektirecek şekilde kullanmadığım taktirde ama bu yeni aldığım fan hiç hız kesmeden sürki çalışıyor anlamadım hangisi normal olan yardımcı olursanız sevinirim gerçekten  :)

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Erdem KaraKuş' Alıntı:
Mrhaba arkadaşlar bi problemim var lenovo z510 leptap kullanıyorm 1 senedir fanı sıkıntılıydı ses filan yapıyordu bu da beni cok rahatsız ediyordu bende internetten yenisini spariş verdim geldi ürün taktım ama eski fan kendini bazen beklemeye alıyordu yani pc yi güç gerektirecek şekilde kullanmadığım taktirde ama bu yeni aldığım fan hiç hız kesmeden sürki çalışıyor anlamadım hangisi normal olan yardımcı olursanız sevinirim gerçekten  :)

O normal dir bazı modeller ısınmayı algiladiktan sonra fanları calistiriyodur sız harici taktığıniz için sensor çalışmıyor olabilir

KS

Erdem KaraKuş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu şekild e çalışması yani sürekli olarak problem yaşatır mı ? Ayrıca ısılarını da kontrol ediyorm ısıları normal derecede

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Erdem KaraKuş' Alıntı:
Bu şekild e çalışması yani sürekli olarak problem yaşatır mı ? Ayrıca ısılarını da kontrol ediyorm ısıları normal derecede

Sorun olmaz masaüstü olsa yapilabilirdi

KS

Erdem KaraKuş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Akşam eve gidince atayım genel olarak 34 35 değişimde gidiyor

KS

Erdem KaraKuş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
pc 4 saatir acık film oyun hepsinde denediim ve 36 derecenin üstüne cıkmadı ama hic hapanmıyor olması rahatsız etmedi değil yorumlarınız için teşekür ederim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri