Fanların 55-60 Derecede Çalışması (4060)

Flexion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mantıklımı sizce.Uzun bi süre 45-55 arasında geziyo 60 olduğunda fanları açıyo.Asus tweak uygulamasını kullanıyorum otomatik ayar.Zarar verirmi kendim ayarlamalımıyım.

AresBlackrosa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Zarar vermez açılmasında bir sorun yok ama rahatsız oluyorsan kendin ayarla tabii.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
genellikle boşa çalışmaması adına yeni nasıl ekran kartlarında böyle bi tasarım mevcut boşa yormak yerine daha düzenli hemde sessiz sorun olmaz

KS

Flexion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Zarar vermez açılmasında bir sorun yok ama rahatsız oluyorsan kendin ayarla tabii.
bir sıkıntısı zararı yoksa sıkıntı yok.

genellikle boşa çalışmaması adına yeni nasıl ekran kartlarında böyle bi tasarım mevcut boşa yormak yerine daha düzenli hemde sessiz sorun olmaz
60 derece çok fazla gelmişti ama araştırdım ekran kartları çok yüksel sıcaklıklara dayanıklıymış.Oyundan çıkınca zaten 40 lara düşüyo e

AresBlackrosa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
60 derece çok fazla gelmişti ama araştırdım ekran kartları çok yüksel sıcaklıklara dayanıklıymış.Oyundan çıkınca zaten 40 lara düşüyo e
İçin rahat olsun hocam, 60 derece gayet serin. Daha güçlü kartlarda 75-76 derecelere kadar çıkıyor sıcaklıklar sorun olmuyor.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
bir sıkıntısı zararı yoksa sıkıntı yok.

60 okey 70 de okey fakat 70e çıkıyorsa daha altında tutmaya çalış AAA oyunlar için 60 larda takılabilir güzel olur .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri