Soru Far Cry 5 Vs Watch_Dogs2 Vs The Witcher 3 Vs Mortal Kombat

ali1299

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
sizce en iyisi hangisi hikayesi oynanış vb olarak

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
sizce en iyisi hangisi hikayesi oynanış vb olarak
Hocam Far cry serisinden inanılmaz soğudum ben. 6 farklıydı evet ama 3-4-5 birbirinin benzeriydi resmen. Bu oyunlar arasında kesinlikle witcher 3 derim. Oynanışı, grafikleri özellikle hikayesi çok iyi. Tabi önceki serilerini oynamadıysan en kötü özetini falan okumanı tavsiye ederim.

KS

ali1299

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam Far cry serisinden inanılmaz soğudum ben. 6 farklıydı evet ama 3-4-5 birbirinin benzeriydi resmen. Bu oyunlar arasında kesinlikle witcher 3 derim. Oynanışı, grafikleri özellikle hikayesi çok iyi. Tabi önceki serilerini oynamadıysan en kötü özetini falan okumanı tavsiye ederim.
the witcher 1 2 demi var bulamadım ben adı tam olarak ne onuda alabilirim eksik oynanmaz

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Witcher 3 daha iyi hikaye olarak. Oynanış olarak pek iyi değil ama hikayesi bile yeter.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Witcher 3 der çoğunluk kesim bana göre de witcher 3tür ama önce izle 1 2 bölüm istersen ben hikayeli oyunlara çok bayılıyorum ama witcher oynamadım garkolan adlı canavarlara karşı korkumdan dolayı oynayamıyorum oyunu ama bence her oyuncu en az 1 kere denemeli denecek oyunlardan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri