Favori Tarayıcı Eklentileriniz Neler?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
808

Bu konu altına en sık kullandığınız tarayıcı eklentilerinizi paylaşın ve bilmediğimiz eklentileri keşfedelim!​

Başlıyorum:​

Maksimum 4 eklenti paylaşınız ve paylaşacağınız eklentilerin Chrome mağazasına ait olup, olmaması önemli değildir.
Ancak Chrome 'a ait değilse lütfen belirtiniz.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Selamlar,
Şuan aktif olarak Opera kullanmaktayım ve hiç bir eklentisi yok. Chrome kullandığımda sadece adguard vardı.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
808
Selamlar,
Şuan aktif olarak Opera kullanmaktayım ve hiç bir eklentisi yok. Chrome kullandığımda sadece adguard vardı.
Opera güzel tarayıcıdır, Chrome un yerleşik sayfa çeviri özelliği onda da olsa belki Chrome dan daha çok kullanabilirdim Opera 'yı..

Bu arada, ile Chrome mağazasında ki eklentileri kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilginiz olsun ^^

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Opera güzel tarayıcıdır, Chrome un yerleşik sayfa çeviri özelliği onda da olsa belki Chrome dan daha çok kullanabilirdim Opera 'yı..

Bu arada, ile Chrome mağazasında ki eklentileri kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilginiz olsun ^^
Linkini verdiğiniz eklentiyi Opera GX tarayıcısında kullanıyorum. Ordada bir tek IDM nin eklentisi var. :D Onun dışında Operanın kendisinde var zaten herşey. :)

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Chrome sistemi çok hantallaştırdığı için tercih etmiyorum ve evet sayfa çeviri olayı bazen ihtiyaç olabiliyor onu da translate ile hallediyorum :)

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
808
Linkini verdiğiniz eklentiyi Opera GX tarayıcısında kullanıyorum. Ordada bir tek IDM nin eklentisi var. :D Onun dışında Operanın kendisinde var zaten herşey. :)
Daha fazlası için kullanabilirsiniz bence : -)

Chrome sistemi çok hantallaştırdığı için tercih etmiyorum ve evet sayfa çeviri olayı bazen ihtiyaç olabiliyor onu da translate ile hallediyorum :)

Sistem yormasını eski ddr3 sistemimde fazla takıyordum ancak şu an ki sistemimde oyun oynarken, render alırken rahatça kullanıyorum hiç bir sorun yaşatmıyor. Üstelik çoklu sekme açıp kullanıyorum genel olarak ve hiç normal sürümde kullanmadım hep beta sürüm kullandım. Güncel olarak hala şans vermeye değer bence Chrome ¯\_(ツ)_/¯

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Opera kullanıyorum ve aşağıdaki eklentileri kullanıyorum.

1.png

2.png

3.png

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bro en az sistemi yoran tarayıcı opera mı ? Vazgeçemedik şu chrome dan. i3 2. nesil 12 gb bir laptop var hangisi en iyi kullanılacak olan tarayıcı?

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Opera hocam. Operada ram ve işlemci kullanımını falan ayarlayabiliyorsunuz ayrıca. :)
Aktif olarak kullandığım hiçbir bilgisayarda Chrome'da sorun yaşamıyorum ama o eski pc yedek olarak duruyor nöbet günleri vb diye. Ama chrome performansı ilk 5 sekmeden sonra berbat. Bir deneyeyim, o ayar nasıl yapılıyor ?

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Aktif olarak kullandığım hiçbir bilgisayarda Chrome'da sorun yaşamıyorum ama o eski pc yedek olarak duruyor nöbet günleri vb diye. Ama chrome performansı ilk 5 sekmeden sonra berbat. Bir deneyeyim, o ayar nasıl yapılıyor ?
Hocam şuan işyerindeki PC deyim ve içinde opera yok ama şöyle söyleyeyim. Operayı indirdiniz, açtınız. Sol üstte Operanın logosu olacak sekmesi oraya tıklayın bir sekme açılacak GX Control adında. Oradan ayarlayabilirsiniz. Ram kullanım limiti ve işlemci kullanım limitini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Bu arada bu bahsettiğim özellik Opera GX te var normal Operada var mı bilmiyorum. :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bro en az sistemi yoran tarayıcı opera mı ? Vazgeçemedik şu chrome dan. i3 2. nesil 12 gb bir laptop var hangisi en iyi kullanılacak olan tarayıcı?
Ben 3 tarayıcı kullanıyorum. Forum için CHROME, gezinti için OPERA ve BAT Coin + TOR tarayıcı için BRAVE. Hepsinden memnunum. Eklentiler Opera da kurulu ondan operayı yazdım.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Opera GX i daha önce duymadım veya önemsemedim ama akşam indirip bir deneme sürüşü yapabilirim. İçeriği güzele benziyor teşekkürler bilgi için.

darknıghtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
1 adguard (olmazsa olmaz)
2 goggle çeviri (opera gx de sayfa çevirisi için)
3 xox (can sıkıntısı)
4 boxel round (oda oyun ama bilmem biliyormusunuz ben opera gx e chrome web mağzasından eklenti kurabiliyorum)
5 lighshoot ( bunu eskiden kullanmıştım chrome kullanıcılarına önerim ekran foosu için)

darknıghtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Birde yukarıya çoğu kişi yazmış gx de sayfa çevirisi yok diye google çeviri eklentisi chrome gibi sağ tık yapıp çevirebiliyorsun

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
808
Birde yukarıya çoğu kişi yazmış gx de sayfa çevirisi yok diye google çeviri eklentisi chrome gibi sağ tık yapıp çevirebiliyorsun
Uzun bir süre önce denemiştim ve sayfayı anlık çevirmiyordu, yeni sayfada açıp çeviriyordu. Güncel hali Chrome daki gibi ise güzel olmalı deneyebilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri