Fc24

GÖKTUĞ EFE ÇOBAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
3 hafta önce fc24 aldım ve 3 haftadır aktif oynuyorum hatta oyunda 85 saati devirdim ama squad battlesda botu profesyonelde dünya klasında farkla yenmeme rağmen rivals girdiğim zaman fark yiyorum ve çok zorlanıyorum dualshock4 ile oynuyorum sizce nasıl oyunu öğrenip alışabilirim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,117
3 hafta önce fc24 aldım ve 3 haftadır aktif oynuyorum hatta oyunda 85 saati devirdim ama squad battlesda botu profesyonelde dünya klasında farkla yenmeme rağmen rivals girdiğim zaman fark yiyorum ve çok zorlanıyorum dualshock4 ile oynuyorum sizce nasıl oyunu öğrenip alışabilirim
Fc de cok fazla hack var diyorlar cok takilma bide botlarin yapacagi cogu sey standarttir karaindaki adami bot gibi dusunemezsin

Makavell54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bende yeni başladım ama savunma gerçekten zor çözemedim topu alınca rakip 5 kişi çöküyor bana rakip alınca koşarak gidiyor yetişemiyorum bile 😂

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri