Fenerbahçe - İstanbulspor

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Herkese Merhaba,

Vallahi her 2 takım da çok iyi oynadı, Hem Feneri hemde İstanbulsporu gönülden tebrik ederim. Güzel bir maç izledim ben şahsen bol gollü oldu..

Lakin her 2 takımda güzel oynamasına rağmen İstanbulspor 1 tık baskılı oynadı Fenerbahçe'ye göre, Fenerbahçe çok fazla top kaybetmeleri olsun ne bileyim defans olsun çok büyük hata yapıp kalesinde gol gördü.

Futbol bu sonuç da yenilmek de var berabere kalmak da.

Arda GÜLER bu maçta çok iyi oynadı, Adama lafım yok zaten yetenekli ve top konturolu yüksek bir futbolcu, İnşallah daha iyi yerlere gelir..

HER İKİ TAKIMI DA KUTLARIM. 👏👏❤❤

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Bunlar istanbuldan 3 yiyorsa gs den kaç yer

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
223
Güzel bir atasözü var ama neyse çizgimizi bozmayalım! Kupayı maklubeciye versinler bitsin! Rezillik..

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
Fener rezil bir takım arkadaşlar la aramızda oynadığımız mac daha kaliteli

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161

Ashiaw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Ya bir umutlanıyoruz sonra patlıyoruz valla yeter ali koç gitsin transfer de yapamıyo afrikalı kabile maymunu alıyo samet ve oosterwılde ayrı bır kafada irfan can kahveci ayrı mert hakan ayrı düzgğn oynıyan 2, 3 kişi var 1 tane forvet stoper ver kaleci transferi olsa şampiyonuz yok kabile okçusu olması lazım yoksa olmaz her maç ya 1 dan çevircez ya da kaybetcez başlarım böle işe yeter jj de gitsin ali de gitsin aziz başkanım gelsin

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Ya bir umutlanıyoruz sonra patlıyoruz valla yeter ali koç gitsin transfer de yapamıyo afrikalı kabile maymunu alıyo samet ve oosterwılde ayrı bır kafada irfan can kahveci ayrı mert hakan ayrı düzgğn oynıyan 2, 3 kişi var 1 tane forvet stoper ver kaleci transferi olsa şampiyonuz yok kabile okçusu olması lazım yoksa olmaz her maç ya 1 dan çevircez ya da kaybetcez başlarım böle işe yeter jj de gitsin ali de gitsin aziz başkanım gelsin
Gelen gideni aratır, Derlermış hocam siz gönderdiniz adamı.

Ashiaw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Ben zaten alikoçun gelmesini istemedim şahsen ama fener camiası öyle değil şuanda adamı mumla arıyoruz yapılan boş transferler elden kaçan fırsatlar avrupada sevilla ya elenmemiz falan bıktım bu adamdan artık bu gün sabah nefte kupa kaldırmayı düşünüyordum ama hayal oldu

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
ben hala aziz yıldırımın gidişinin olumsuzluklarının fenerbahçe üzerinde olduğunu düşünüyorum yoksa fenerbahçe şuan güzel bir kadroya sahip. istanbulsporada 4-5 atardı ancak hep bir aksilik hep bir kötü durumda kalma ile karşı karşıya kalınıyor.

maalesef ali koç gibi güncel bir başkan bu durumları hak etmek zorunda kalıyor adam da istiyor ama maalesef bu durumda kalıyor

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Ben zaten alikoçun gelmesini istemedim şahsen ama fener camiası öyle değil şuanda adamı mumla arıyoruz yapılan boş transferler elden kaçan fırsatlar avrupada sevilla ya elenmemiz falan bıktım bu adamdan artık bu gün sabah nefte kupa kaldırmayı düşünüyordum ama hayal oldu
Lig bitmesine 6 hafta bir şey kaldı zaten, Kardeşim GS ile aranız da 6 puan fark var, Bu sizin için zor bir durum evet ama hala bir ümit var sizin için de ben Beşiktaşlıyım bende kendi takımımın şampiyon olmasını elbette isterim ama biz ne kadar kazansak da Galatasaray da önündeki maçları illaki kazanacak. Bu açı ve gerçek.

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
223
Yapılan tüm yanlışlardan bağımsız konuşuyorum. Real Madridi al getir Fener veya Bjk ismiyle oynat yine de %100 şampiyon olamazsın bu ligde. Öyle bir çete var şu an. Seçim arefesinde meydanı boş buldular, göze parmak ayan beyan net golleri iptal edip penaltıları yok sayıyorlar. Yetmiyor, yarıştığın rakibine ver Allah ver :). Malumun ilanı oldu, sayıştay iptali geldi. Şampiyon olmak zorundalar. Öyle bir korku hezeyan içerisinde, tüm tuşlara basılıyor. Durum aşağıdaki gibi. Penaltı yok devam...

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri