Soru Fiber Için Hangi Modemi Seçmeliyim?

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Merhaba millet evimde halihazırda Turkcell Fiber kullanmaktayım ve modemim artık eskidiği için yeni bir modem arayışına girdim bu süreçte dikkat ettiğim şey ise Wifi 6 desteklemesi çünkü artık evde kullandığımız çoğu ürün Wifi 6 yı destekler hale geldi ben de bunu göz önünde bulundurarak araştırma yaptım ve bu araştırmam sonucunda 2 modem buldum sizlere bunları paylaşmak ve varsa fikirlerinizi almak isterim.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
Merhaba millet evimde halihazırda Turkcell Fiber kullanmaktayım ve modemim artık eskidiği için yeni bir modem arayışına girdim bu süreçte dikkat ettiğim şey ise Wifi 6 desteklemesi çünkü artık evde kullandığımız çoğu ürün Wifi 6 yı destekler hale geldi ben de bunu göz önünde bulundurarak araştırma yaptım ve bu araştırmam sonucunda 2 modem buldum sizlere bunları paylaşmak ve varsa fikirlerinizi almak isterim.

Yanlış bilmiyorsam asusunda böyle modelleri vardı router da olabilir emin değilim onlara bakabilirsiniz.

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,223
Fiber kullandığın için güçlü Router iyi olacaktır

Hopper ddsl hem Router hem modem ve ax destekli oluşu iyi bir seçenek olur güvenlik sistemi de çok iyi veri trafik yönetimi de aynı şekilde stabilite sağlıyor tavsiye ederim

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri