FIFA Mobile Sorun

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
FIFA Mobile 3 4 gündür çıktı biliyorsunuz 2 aydır bekliyorum ama çıktı indirdim oynayamiyorum tam girince oyundan atıyor oyun yeni ama yinede yardım edebilecek biri olur dedim...

Ozbark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben sorunsuz oynuyorum telefonunla alakalı olabilir oyun zaten 2.0 versiyonunda verildi.

Leandro Markos' Alıntı:
Biraz beklemeni tavsiye ederim. Daha tam optimize edilememiş olabilir.

Dediğin gibi oyunda hatalar var ben ortasahadan gol attım kaleci topu tumaya eğildi gol girdi :D

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Arkadaşlar hem tablette hemde telefonda denedim ikisinde de aynı hata

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Ozbark' Alıntı:
Sürümlerin güncelmi google play telefon tablet felan
Başka oyunlarda oluyor telefon s3 mini zaten değişmiyor hiç tablet ise 5.0.3 güncelleme otomatik oluyor yardım edin lütfen

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Ozbark' Alıntı:
Benim telefonum 5.1 android olmuyor yani büyük ihtimal telefonla alakalı

Aynı hatayimi veriyor ben oyu tam cikmadan önce APK da sorun yoktu oyun guncellendikten sonra vermeye başladı

Bide play store güncel değil ondan olabilirmi ama oyuna giriyorum giriş yapıyorum tam yüklenirken birden oyundan atıyor yardım pls

Ozbark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ibrahim Sakcak' Alıntı:
Ozbark' Alıntı:
Benim telefonum 5.1 android olmuyor yani büyük ihtimal telefonla alakalı

Aynı hatayimi veriyor ben oyu tam cikmadan önce APK da sorun yoktu oyun guncellendikten sonra vermeye başladı

Bide play store güncel değil ondan olabilirmi ama oyuna giriyorum giriş yapıyorum tam yüklenirken birden oyundan atıyor yardım pls

Bende apk olarak 2.0 versiyonunu yüklemiştim sorunsuz oynuyodum telefona format atınca apkdan yükledim fakat attı bende google playdan yükledim düzeldi hemde google play oyunlar ile çalışan bi oyun google playı güncelle derim.

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Suan ne yapmamı onerirsin yardım lütfen o kadar bekledik

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Takip ediyorum her gün her gün ama dedim belki bi çözümü vardır ama yinede teşekkürler

Ha bide pardon son bişi sorcam telefonda ilk indirdigimde oluyordu eski hesabı bağladım telefonda da verdi sildim yine yaptım çarı başladıktan sonra aynı şey neyse ,n iyisi beklemek

Ha bide pardon son bişi sorcam telefonda ilk indirdigimde oluyordu eski hesabı bağladım telefonda da verdi sildim yine yaptım çarı başladıktan sonra aynı şey neyse ,n iyisi beklemek

Ozbark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bak şimdi oyun çıkmadan 1 hafta önce apk olarak bende yükledim.Gayet güzel oynuyodum hatta oyun çıkınca ban yememek için yedek hesabımlar oynuyodum.Daha sonra telefonumda bi problem oluştu format attım.Apk dan tekrar yükleyince oyundan attı bende apk yı sildim google playden yükledim.Yedek hesabımı seçtim giriş yaptım oyun açıldı sorun büyük ihtimal senin telefonun ile alakalı güncelemeyi beklemen en mantıklısı.(Peki bi arkadaşının telefonuna yüklede dene bakalım ne olacak.)

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Son bişi söylicem arkadaşlar bi deneme yaptım oyuna misafir girdim oyuna girdi sonra asıl çarı mı bagladim

Ibrahim Sakcak' Alıntı:
Son bişi söylicem arkadaşlar bi deneme yaptım oyuna misafir girdim oyuna girdi sonra asıl çarı mı bagladim oyundan attı ne saçma bişey ya bide tablete format atsam olurmu sence

KS

Ibrahim Sakcak

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Denicem bide k.b en başta asıl sorunu söylediğim sanmıştım meğer eksik anlamışım en yakın zamanda denicem ve inş olur

Şöyle Bişi de söyliyim dün gece yükledim yaptım oyunun ana menüsü gözüktü para enerji fln görür görmez yine attı

Şöyle Bişi de söyliyim dün gece yükledim yaptım oyunun ana menüsü gözüktü para enerji fln görür görmez yine attı

Ozbark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ha bende telefonumda uğraşmamak için önce hesabı bağladım sonra hep misafir modunda girdim :D üşendim yani sürekli google play e.

Eski üye

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben ibrahim sakcak da yanlış bişi mı yazdım hatırlamıyorum da k.b zaten ban yedim bide dediklerini yaptım sence gidip fabrika ayarlarını sifirlasam olurmu

Eski üye

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar lütfen valla isteyerekten yazmamisimdir k.b yın acil yardımlarınızı bekliyorum

Ha bide galiba koskocaman 1 haftada 10 milyon indirme olan oyunda benimle aynı hatayı yaşayan yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri