Yardım Fifa24

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Arkadaşlar fifa24 te driblingimi nasil geliştirebilirim , FUT'ta takım nasıl geliştirebilirim, bide başlangıçta seçtiğimiz ve futta görünen takımı nasıl değişebilirim. Şimdiden ty

bide ultimatw team

Son düzenleme:
KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
/.

Ukhozi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
En çok önereceğim şey oyunu oynamak olur. Oyunu oynayarak öğrenip gelişiyorsun. Arada iyi oynayan youtube/Twitch yayıncılarını izlersen nerede ne yapman lazım olduğunu da yavaş yavaş çözersin. Takımı geliştirmek için başlarda sıkılmazsan squad battle oynamak, Rivals'ın düşük klasmanlarına kıyaslan takımı daha hızlı ve kolay geliştirir.

Dribling konusunda da slalom dribling (kol ayarlarını bilmediğimden ismini yazıyorum) kullanmanı öneririm.

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
En çok önereceğim şey oyunu oynamak olur. Oyunu oynayarak öğrenip gelişiyorsun. Arada iyi oynayan youtube/Twitch yayıncılarını izlersen nerede ne yapman lazım olduğunu da yavaş yavaş çözersin. Takımı geliştirmek için başlarda sıkılmazsan squad battle oynamak, Rivals'ın düşük klasmanlarına kıyaslan takımı daha hızlı ve kolay geliştirir.

Dribling konusunda da slalom dribling (kol ayarlarını bilmediğimden ismini yazıyorum) kullanmanı öneririm.
hocam r1 l anolog oynuyorum genelde

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri