Fifine Mikrofon Alınır Mı ?

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Selamlar,

İnceleme videolarını izledim ve ürün bana başarılı geldi. Türkiye de 1600 gibi fiyatı varken yurt dışından getirmek 1000 TL. Sizce almak mantıklı mı ? Ne gibi sorunlar oluşabilir ?

Ürün AMAZON tarafından gönderiliyormuş. Yorumlarda da bütün her şeyden sorumlu olduklarını söylemişler.

1000TL'ye daha iyi mikrofon bulabilir miyiz ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,118
İnceleme videolarını izledim ve ürün bana başarılı geldi. Türkiye de 1600 gibi fiyatı varken yurt dışından getirmek 1000 TL. Sizce almak mantıklı mı ? Ne gibi sorunlar oluşabilir ?

Ürün AMAZON tarafından gönderiliyormuş. Yorumlarda da bütün her şeyden sorumlu olduklarını söylemişler.

1000TL'ye daha iyi mikrofon bulabilir miyiz ?
Alınır gayet fp bir marka (maske)

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Alınır gayet fp bir marka (maske)
Fifine Ampligame A6T Twitch - Youtuber - Gamer - Tiktok - Yayıncı USB Mikrofon Seti (Siyah)

Böyle standı olan versiyonu da varmış. Türkiye de 2600TL fiyatı var. Yurt dışından gelince 1300 TL. Aklıma da takılmadı değil. Yarı fiyatına geliyor. Bilgisi olan bu konu hakkında aydınlatabilir mi ?

Büyük ihtimalle standı olan versiyonunu alıcam.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,118
Fifine Ampligame A6T Twitch - Youtuber - Gamer - Tiktok - Yayıncı USB Mikrofon Seti (Siyah)

Böyle standı olan versiyonu da varmış. Türkiye de 2600TL fiyatı var. Yurt dışından gelince 1300 TL. Aklıma da takılmadı değil. Yarı fiyatına geliyor. Bilgisi olan bu konu hakkında aydınlatabilir mi ?

Getirme ücreti olabilir yani gümrük vergisi

Laws

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135

Amazondan alirsaniz 2000 civari birseye geliyor yinede ama alinabilir gibi

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356
gümrük ücreti var aynı hesaba geliyo gibi :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri