Fiyat/Performans Mouse Arıyorum. Öneriler ?

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Öyle bir düşüş olsa herkes Logitech Superlight kovalardı :D Mouse için tutuş şeklin, el boyutun ve hangi oyunları genelde oynadığın çok önemli. Ve tabi bütçe de kesinlikle belirtmelisin. Hatta kablolu mu kablosuz mu onu de bilmeliyiz. O kadar çeşit fare arasından ancak bu şekilde mantıklı olanları önerebiliriz.

Ama sana benim kullandığım fareyi önerebilirim. Hatta iki fare kullanıyorum ve ikisi de alanında en iyilerinden.

Glorious 1300 civarıydı. Zamlanmış.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
KS

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Öyle bir düşüş olsa herkes Logitech Superlight kovalardı :D Mouse için tutuş şeklin, el boyutun ve hangi oyunları genelde oynadığın çok önemli. Ve tabi bütçe de kesinlikle belirtmelisin. Hatta kablolu mu kablosuz mu onu de bilmeliyiz. O kadar çeşit fare arasından ancak bu şekilde mantıklı olanları önerebiliriz.

Ama sana benim kullandığım fareyi önerebilirim. Hatta iki fare kullanıyorum ve ikisi de alanında en iyilerinden.

Glorious 1300 civarıydı. Zamlanmış.
Haklısın ama tercihim kablosuz olması :D

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Kablosuz farelerde ağırlık da çok önemli. O nedenle tutuş şeklini, kullanım amacını falan sormuştum. Ayrıca mousepad konusu da önemli bir şey. Fareye verdiğin kadar önem vermelisin.

KS

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
M
Kablosuz farelerde ağırlık da çok önemli. O nedenle tutuş şeklini, kullanım amacını falan sormuştum. Ayrıca mousepad konusu da önemli bir şey. Fareye verdiğin kadar önem vermelisin.
Mousepad halletim. Şuanda kullandığım fare bu.

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri