Soru Fiyat / Performans Sistem Gelir Mi?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Taner abi ' @OceanLaB ' ne zaman smokin giyip de fiyat / performans açısında sağlam bir bilgisayar toplayacaksınız, Günümüzde zaten dolar ne yükseliyor nede düşüyor. Düşük bir bütçe ile bilgisayar toplamınız mümkün olabilir mi.?

O smokini özeldik abi bence :D :D

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
13k bandında r5 5600 + rtx 3060ti kombinasyonu gelebilir gibi

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Durumu iyi olamayan arkadaşlar için bile 13.000 TL fazla 8.000 - 9.000 TL bandında olsa tadından yenmez ama işte bu devirde'de 8-9bine sistem bulmak bir tik zorlaşıyor. Maalesef..
8 9 k ya max 3050 çıkar hocam belki 2060

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Hocam eğer 13k fuarına 3060ti + ryzen 5 5600 çıkarsa kredi çekerim

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,322
Selamlar arkadaşlar,

Smokinli sistemleri bende özledim. Ancak ettiğimiz kavgalar maalesef bazen "o kadar uzun boylu değil" sonucuna varıyor. Firmalar dikkat ederseniz eskisi gibi vurucu, kırıcı sistemler için destek alamıyor. O yüzden smokin sistemlerde de aksamalar oluyor.

Ümidimi kaybetmedim ama yapacağız inşallah :D

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Merhaba,

Taner abi ' @OceanLaB ' ne zaman smokin giyip de fiyat / performans açısında sağlam bir bilgisayar toplayacaksınız, Günümüzde zaten dolar ne yükseliyor nede düşüyor. Düşük bir bütçe ile bilgisayar toplamınız mümkün olabilir mi.?

O smokini özeldik abi bence :D :D
smokin fiyatlı sistem beklemek suanda HAYAL taner hocanın ve pc hocasının ekibine kalıyor. Normal sistem zor veren firmalar suanda smokin vermeleri biraz hayal dediğim gibi

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Selamlar arkadaşlar,

Smokinli sistemleri bende özledim. Ancak ettiğimiz kavgalar maalesef bazen "o kadar uzun boylu değil" sonucuna varıyor. Firmalar dikkat ederseniz eskisi gibi vurucu, kırıcı sistemler için destek alamıyor. O yüzden smokin sistemlerde de aksamalar oluyor.

Aleyküm selam abi lakin sivil kıyafetle kamera karşısına geçmek olmaz, Seni smokinli görmek istiyoruz. :D :D

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Selamlar arkadaşlar,

Hocam biz size sonsuz güveniyoruz bizim için en uygun sistemleri çıkarıp en iyi incelemeleri yapıyorsunuz bundan kuşkumuz yok ama iste bizde smokin sistem bekliyoruz yani :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri