FM22 AS Monaco 4-4-2 Ligi Domine Etme Taktiği

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Aktif olarak FM22 oynuyorum. Taktik düzenleme konusunda başarılı olmadığım için bu konuda Türkçe kaynak aradım ancak pek başarılı olamadım. Yabancı kaynaklardan edindiğim güzel ve başarılı bir taktiği paylaşacağım. Taktik dosyası ektedir. Beğenen ve kullanan arkadaşlar konuyu beğenirse sevinirim.
As Monaco taktik görünüm.png

-Taktik kurulduktan sonra defansların ikisini de Pasör Stoper - Sigorta olarak görevlendirmeniz önerimdir. Bu şekilde daha kaliteli bir defans verimliliği yakaladım.
-Takım genellikle sert oynuyor bu yüzden maç öncesi 'Ayakta Savun' talimatı ekleyebilirsiniz. Maç içindeki komutlardan da 'Sert Oynamayın' diyerek hem moralleri yükseltip hem de agresifliği düşürebilirsiniz.
- Antrenman sekmesinden İdmanı Yapılan Ana Taktiği seçmeyi unutmayın.
- Sistemi oyuna başlangıç yılında ilk 10 maçtan sonra kullanmaya başladım. Bu yüzden 1.lik için çok dişli değildim ancak 2.lik için fazlasıyla yeterli oldu. İlk yıl muhtemelen takım oturmayacağından siz de 2. olabilirsiniz.
- 2. Sezonda takımla Ligue 1 Uber Eats - Şampiyonlar Ligi - Trophée des Champions u kazandım. Fransa kupasında da Paris SG takımına yenilerek 2. oldum.
Not : Ligdeki 2 maçta da Paris SG'ye karşı galibiyet aldım.
- Karşınızdaki rakip kim olursa olsun Pozitif Futbolu değiştirmenize gerek yok. Çok iyi olduğunuz maçta Hücum Ağırlıklıya geçebilirsiniz.
- OGC Nice takımı da 4-4-2 kullandığı için bazı maçlarda çok iyi oynuyorlar. Beraberlik / Mağlubiyet alabilirsiniz. İyi çalışmak ve değerlendirmek lazım o maçları.
- Ben Yedder 2 yıl güzel performans gösterdi.
- Badiashile - Golovin - Henrique - Tchouameni ' yi takımda tutabildiğiniz kadar tutun, oldukça kaliteli oyuncular. Ben Yedderi 32 yaşından sonra tavsiye etmiyorum.
21 / 22 Sezonu
monaco 21 22.png

22 / 23 Sezonu
As monaco sıralama.png

Screenshot_11.png

İlgi çekeceğini düşündüğüm bir konu. Beğenilirse devamını başka takımlar için de sağlarım.
Şimdilik 30 günlük link veriyorum. Konunun durumuna göre sınırsız link de eklenir.
4-4-2 AS Monaco :

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri