Format sonrası problemler

alpererbekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar,

W10 kullanıyorum kendi içinden formatladım dün pc donmaya başladı kapattım monitör kapandı pc kapanmadı kasa çalışıyordu düğmeden kapattım açtım açılmadı açılış ekranında kaldı bir daha kapadım açtım sonra onarılıyor falan dedi reboot ekranı geldi w10 un yeniden başlat dedim açıldı

bugün de kişisel pc niz bir sorunla karşılaştı :( hatası aldım

noluyor acaba bilen var mı

adrenalin edition kurmamıştım şimdi kurdum driverlar falan güncellendi güncel olmadığından mı oldu acaba ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Sürücüler güncellendiğinde sorun ortadan kalktıysa güncel olmadığındandır sorun. Şuan bir sorun var mı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
İşlemciniz AMD ise AMD Support adresinden çipset sürücünüzü kurun. Ayrıca genel olarak aygıt yöneticisinden bir ünlem uyarı vs. varsa bildirin. Birde Windows güncellemelerini varsa atlamayın.

KS

alpererbekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemciniz AMD ise AMD Support adresinden çipset sürücünüzü kurun. Ayrıca genel olarak aygıt yöneticisinden bir ünlem uyarı vs. varsa bildirin. Birde Windows güncellemelerini varsa atlamayın.
Valla her şey tamam valorant ve lolü 240 300 fps değerlerinde rahat oynuyorum fakat bazen arada donmalar oluyor sanki dar boğaz gibi bilmiyorum ilerde işlemci değiştirebilirim ryzen5 5500 var 5600 alabilirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
PCH VENOM 4
Rx6600
Ryzen 5 5500
16 gb ram 3200 mhz
B450 anakart
Ssd ve hdd var bi de
Bu bileşenlerin darboğaz vs. yapması olası değil.

Sadece tek bir oyunda mı var sorun yoksa birçok oyunda benzer sorun yaşıyor musunuz? Ayrıca online olmayan bir oyunda denemenizi rica ediyorum sistemi.

Format sonrası oldu demiştiniz bir eksik sürücünüz olabilir yada virüs vs. yemiş olabilirsiniz gibi duruyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri