Format Sonrasi Steamdaki̇ Oyunlar

tlnytrkmn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
iyi akşamlar bilgisayarıma format atacağım ancak steamdaki oyunları bir daha geri yüklerken zaman kaybı olsun ve uğraşmak istemiyorum bunun bir çözümü var mı ? harici bir taşınabilir diskim var oyunların bulunduğu dosyaları dediğim taşınabilir diske atsam formattan sonra tekrar geriye çeksem oynayabilir miyim teşekkürler

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
iyi akşamlar bilgisayarıma format atacağım ancak steamdaki oyunları bir daha geri yüklerken zaman kaybı olsun ve uğraşmak istemiyorum bunun bir çözümü var mı ? harici bir taşınabilir diskim var oyunların bulunduğu dosyaları dediğim taşınabilir diske atsam formattan sonra tekrar geriye çeksem oynayabilir miyim teşekkürler
Evet olur ama şöyle yapacaksın csgo mesela 1 dk indiriceksin sonra yedeklediğin dosyaları kopyalayıp yapıştırıcksın.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Oynayabilirsiniz hocam

KS

tlnytrkmn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Evet olur ama şöyle yapacaksın csgo mesela 1 dk indiriceksin sonra yedeklediğin dosyaları kopyalayıp yapıştırıcksın.
nasıl yani tam olarak anlayamadım ? C diskinde bulunan steam dosyasını taşınabilir diskime kopyalayacağım format sonrasında da tekrar C ye çekeceğim öyle değil mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri