Format sonrası yapılması gerekenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanKorkz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar bilgisayarıma 2-3 yıl sonra format atacağım ama format sonrası ne yapmam gerekli sistemim: Anakartım Gigabayte B450M S2H İşlemcim Amd Rayzen 5 2600 six Ekran Kartım MSI Radeon rx 570 8 GB ekran kartı drivere mı kuruyorum ama sonra ne yapmam gerekli bilmiyorum tam olarak driver sihirbazı kurmakta istemiyorum şahsen manuel kurulum en sağlıklısı olur diye düşünüyorum yol gösterir misiniz???

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Format sonrasında ilk yapacağınız şey önce Windows güncellemelerini durdurmak olsun ki ekran kartını kendisi kurmaya çalışmasın. Daha sonra AMD Support adresinden B450 Chipset 'ini indirip kurmak olsun ilk işiniz. Daha sonra ekran kartını yine AMD Support adresinden indirip kurun ve sistemi yeniden başlatıp geri kalan her şeyi Windows güncellemelerini açarak kurulmasını bekleyebilirsiniz.

Eğer Ağ veya Ses sorunu yaşarsanız anakartınızın kendi sitesinden Ağ ve Ses kartı sürücülerini indirip kurabilirsiniz. Başka bir şeye gerek format sonrasında.

KS

HakanKorkz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Format sonrasında ilk yapacağınız şey önce Windows güncellemelerini durdurmak olsun ki ekran kartını kendisi kurmaya çalışmasın. Daha sonra AMD Support adresinden B450 Chipset 'ini indirip kurmak olsun ilk işiniz. Daha sonra ekran kartını yine AMD Support adresinden indirip kurun ve sistemi yeniden başlatıp geri kalan her şeyi Windows güncellemelerini açarak kurulmasını bekleyebilirsiniz.

Eğer Ağ veya Ses sorunu yaşarsanız anakartınızın kendi sitesinden Ağ ve Ses kartı sürücülerini indirip kurabilirsiniz. Başka bir şeye gerek format sonrasında.

çok teşekkür ederim yorumunuz için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri