Fornax Hazır Sistem Geldi!!!

İsimsiz canavar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar merhaba D/A paylaştığı hazır sistemi aldım bugün elime ulaştı ancak kasanın ayağı kırık geldi bu sorun değil diye umuyorum ince hesap müşterisini üzmez heralde
ancak benim sorum kasaya hard diskimi bağlayacaktım sata kablosunu göremedim ayrıyetten sıvı soğutucu aldım bunu nasıl monte edebilirim yardımcı olurmusunuz
msi mag coreliquid p240 240mm işlemci sıvı soğutucu

hmzzya78

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Sata kablosu anakart kutusunun içindedir. Sıvı soğutma montajı hakkında pek çok detaylı video mevcut. Oralardan izleyebilirsiniz.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Arkadaşlar merhaba D/A paylaştığı hazır sistemi aldım bugün elime ulaştı ancak kasanın ayağı kırık geldi bu sorun değil diye umuyorum ince hesap müşterisini üzmez heralde
ancak benim sorum kasaya hard diskimi bağlayacaktım sata kablosunu göremedim ayrıyetten sıvı soğutucu aldım bunu nasıl monte edebilirim yardımcı olurmusunuz
msi mag coreliquid p240 240mm işlemci sıvı soğutucu
anakartın kutu içine bak eğer sata kablosu yoksa bilgisayarcıdan alabilirsiniz 5 10 tl dir

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Kasanın ayağı kırık mı geldi? Değişim yaptırın hiç vakit kaybetmeden. Sonradan niye yapmadım diye üzülürsünüz.
Sata kabloları da eksikse onu da belirtin tamamlasınlar. Kasayla birlikte kutu da göndermişlerse anakart kutusunda bulunur sata kabloları. Dalgınlık vs ile göndermemişlerse satıcıya belirtmeniz halinde göndermeleri gerekir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri