Forum'da Konu Açan Üyelerimizin Dikkat Etmesi Gerekenler

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Merhaba değerli PC Hocası Forum üyeleri........

Bildiğiniz üzere forumumuz aktif ve güncel şekilde konular açılmakta. Açılan bu konularda üyelerimizin istekleri doğrultusunda üyelerimize destek verilmektedir.

Son zamanlarda  forumda gözüme çarpan bazı durumlar bulunuyor. Bu durumlarla alakalı sizleri bilgilendirmek isterim. Forumun kuralları sırasıyla;

1- Kesinlikle ama kesinlikle konu başlıklarının bütünü büyük harf ile yazılmayacak. (Bu tarz durumlarda üyemiz ilk sefere mahsus uyarılacaktır. Eğer bu durum devam eder ise uyarı cezası günlük,haftalık,aylık cezalara dönüşecektir

2-Konu başlıkları konu içeriğini yansıtmalıdır.Üye ismine göre konu vb. durumlarda bu duruma dahildir.

3-Birden fazla aynı içeriğe sahip eski konuyu göz önüne çıkarmak,yeni konuları ana sayfadan düşürmekte kurallarımıza uymamaktadır.

4-''Ben yeni üye oldum bir Hoşgeldiniz alırım'' tarzında konular açmak forum kurallarımıza aykırıdır.

5-"Türkçe imla ve yazım" kurallarına dikkat edilmelidir. Çok ufak hatalar göz ardı edilebilir ancak konuların anlaşılmasına engel olacak düzeye gelinirse üyeye uyarı verilecektir.

6- Konu içerisinde yazdığınız cümlelerin [size=small][font=BlinkMacSystemFont, -apple-system,]hepsini büyük harflerle ya da her kelimenin ilk harfini büyük yazmanız forum kurallarımıza aykırıdır.[/font][/size]

Bu durumlar dışında gözüme çarpan bir durum olmadı.Sizi rahatsız eden durumları bana ve moderatör arkadaşımıza özel mesajlar kısmından çekinmenden iletebilirsiniz.   İYİ FORUMLAR...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri