Fps düşüyor

Gryson00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,

Ben bilgisayarımda Oyun oynuyorum mesela bir oyunda 150fps alırken tarayıcıyı açıp kapatınca 60-70 fps lere düşüyor , bu yüzden tarayıcıyı açtıktan sonra oyun oynamak için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Merhaba, Ben bilgisayarımda Oyun oynuyorum mesela bir oyunda 150fps alırken tarayıcıyı açıp kapatınca 60-70 fps lere düşüyor , bu yüzden tarayıcıyı açtıktan sonra oyun oynamak için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor.
Sadece 1 oyunda mı oluyor bu sorun yoksa genel mi? Ayrıca sadece 1 tarayıcıya özel bir durum mu yoksa farklı tarayıcılarda denediniz mi?

Birde sistem bileşenlerinizi belirtmenizi rica ediyorum.

KS

Gryson00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sadece 1 oyunda mı oluyor bu sorun yoksa genel mi? Ayrıca sadece 1 tarayıcıya özel bir durum mu yoksa farklı tarayıcılarda denediniz mi?

Birde sistem bileşenlerinizi belirtmenizi rica ediyorum.
Yok 1 oyunda değil genel olarak fps düşüşü oluyor,Opera ve Google Chrome de oluyor ,

İ3 2100 - gt 420 - 6gb ram-asus p8h61-m lx3 plus anakart -500w powersupply

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Yok 1 oyunda değil genel olarak fps düşüşü oluyor,Opera ve Google Chrome de oluyor ,

İ3 2100 - gt 420 - 6gb ram-asus p8h61-m lx3 plus anakart -500w powersupply
Tarayıcı ayarlarından donanım hızlandırma ayarını devre dışı bırakın. Ayrıca oyunun içinden video ayarlarının "Tam Ekran(Full Screen)" modunda çalıştırdığınızdan emin olun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri