Soru Freedos Nedir ?

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Tam olarak freedos ne oluyor 3060 ti li oasa alicam16500 tl freedos sıkıntı çıkarırmi bana

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Tam olarak freedos ne oluyor 3060 ti li oasa alicam16500 tl freedos sıkıntı çıkarırmi bana
freedos test bir isletim sistemidir her hazır sistemlerde genelde vardır. sistemi aldıktan sonra usb ile windows kurucaksınız ve format ile aynı mantıgıyla windows kurucaksınız bu kadar. orjinal 2k 3k windows almanıza gerekmez 10 50 tl araısndada keyler mevcuttur

KS

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
freedos test bir isletim sistemidir her hazır sistemlerde genelde vardır. sistemi aldıktan sonra usb ile windows kurucaksınız ve format ile aynı mantıgıyla windows kurucaksınız bu kadar. orjinal 2k 3k windows almanıza gerekmez 10 50 tl araısndada keyler mevcuttur
Ben hic anlamam video vrmidir acaba bide keyleri trendyol gibi yerlerdenmi alicagim

Bide usb linki atarmisin benim yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri