Fsp Aurum 1200W Vs Corsair Hx1200W Hangisini Almalıyım ?

Musa Bilici

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Merhaba Bütçe Sorunum Yok İki Marka Hakkındada Bilgim Yok O Yüzden Size Danışmak İstedim Çıkış Yılları Olsun Marka Sağlamlık Oranları Garanti Süresi En Önemlisi Korumaları Karşılaştırırsak Hangisini Alamam Mantıklı Olur. (Girişler vs Baya Farklı Bunun Hakkındada Ufak Yorumda Bulunursanız Çok Sevinirim.

Ekli dosyalar

• BHShx120003.jpg
    BHShx120003.jpg
    36.9 KB · Görüntüleme: 6
  • FSP-AURUM-PT-1000-2.jpg
    FSP-AURUM-PT-1000-2.jpg
    218.8 KB · Görüntüleme: 5

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,111
Arkadaşlar Merhaba Bütçe Sorunum Yok İki Marka Hakkındada Bilgim Yok O Yüzden Size Danışmak İstedim Çıkış Yılları Olsun Marka Sağlamlık Oranları Garanti Süresi En Önemlisi Korumaları Karşılaştırırsak Hangisini Alamam Mantıklı Olur. (Girişler vs Baya Farklı Bunun Hakkındada Ufak Yorumda Bulunursanız Çok Sevinirim.
1200w ile ne yapıcaksınız?

KS

Musa Bilici

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1200w ile ne yapıcaksınız?
Hocam Tamamen İleriye Dönük Ve Toptancıdan Aldığım İçin Hemen Hemen 750w 850w psular ile fiyatlar aynıya geliyor birde bu psular platinium her yönlü benim için mantıklı peki sorum ile ilgili öneriniz varmıdır

MuratTheFounderOfGariban

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Hocam Tamamen İleriye Dönük Ve Toptancıdan Aldığım İçin Hemen Hemen 750w 850w psular ile fiyatlar aynıya geliyor birde bu psular platinium her yönlü benim için mantıklı peki sorum ile ilgili öneriniz varmıdır
Kaç TLye geliyor hocam söyleyebilir misiniz duruma göre şu şu ya da bunu alın diyelim.

KS

Musa Bilici

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaç TLye geliyor hocam söyleyebilir misiniz duruma göre şu şu ya da bunu alın diyelim.
Ben Garanti 2 sinden Birini Alacağım Pahalıda Olsa Bütçe Sorunum Yok Dediğim Gibi Şuanlık Benim İçin 2 ürün Arasındaki Özellik fark üstte yazdığım detaylar önemli. (3500 tl kargosu ile tahminim 4000 tl ye gelir)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri