Furmark testi normal mi ?

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
1652382809794.png

FPS hep 17ydi Sıcaklık 74ü geçmedi
Ekran kartı RX6600
PCH Venom IV Sistem

Son düzenleme:
KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Sorun nedir anlamadım? Sıcaklıkta problem yok. FPS içinde test için yaptığınız ayarlara göre belirlenir sorun yok.
FPS Düşük geldi bana başkalarının testlerinde böyle olanı görmedim 1080p 8x msaa ayarlarda yaptım testi. RX6600 Ekran kartına göre düşük geldi FPS ondan demiştim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
bu bağlantıdan yazılımı indirip kurun. Daha sonra yazılımı çalıştırın biraz bekleyin donanımlar tanınsın ve sonra Tests > GPU > All testi başlatıp aldığını sonucu ekran görüntüsü olarak paylaşın.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bence normal değil 1080p de FPS bu kadar düşük olmaması lazım RX 6600 güçlü bir kart normalde en az 30-40 larda olması lazımdı. Driveriniz WHQL lisanslı mı kontrol eder misiniz ?

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Bence normal değil 1080p de FPS bu kadar düşük olmaması lazım RX 6600 güçlü bir kart normalde en az 30-40 larda olması lazımdı. Driveriniz WHQL lisanslı mı kontrol eder misiniz ?
Testi 8X Msaa da yaptım kapatınca 122 FPS veriyor.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Mouseniz ile masaüstünde iken farenizle sağa tıklayın. Radeon yazılımını açın. Karşınıza sağda sürücü ve yazılım çıkacak oradan bakabilirsiniz. Yada Aygıt Yöneticisinden Görüntü Bağdaştırıcılarına gelin + ya basın ekran kartının üstüne basıp sağ tik yapın ayrıntılardan bakabilirsiniz.

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Mouseniz ile masaüstünde iken farenizle sağa tıklayın. Radeon yazılımını açın. Karşınıza sağda sürücü ve yazılım çıkacak oradan bakabilirsiniz. Yada Aygıt Yöneticisinden Görüntü Bağdaştırıcılarına gelin + ya basın ekran kartının üstüne basıp sağ tik yapın ayrıntılardan bakabilirsiniz.
Hocam Sürücüyü Kendim AMD Sitesinden İndirdim zaten

1652468671021.png

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Puana baktım bir şey yok kartta. Rahat olun.
Hocam bilgisayarın birşeyinde sıkıntı var hala çözemedim herşeyi yaptım Sürücü Güncelleştirme DDU ile sürücüleri silip baştan kurdum en sonunda baştan windows kurdum hala düzelmedi, oyunlarda normalin altında FPS Alıyorum, Donmalar Atmalar oluyor arada, zaten bununla ilgili konum vardı hala çözemedim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri