Yardım Futbol Oyun Önerisi (Temmuz 2023)

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Selamlar,

Arkadaşlar yarın bilgisayarım geliyor ve kuzenlerimle haftasonu bilgisayarda futbol oyunu oynamak istiyorum gamepad ile oynansın ve bilgisayardan 2 takım açılabilsin.

hasanbey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamlar,

Arkadaşlar yarın bilgisayarım geliyor ve kuzenlerimle haftasonu bilgisayarda futbol oyunu oynamak istiyorum gamepad ile oynansın ve bilgisayardan 2 takım açılabilsin.
Fifa 23 alabilirsin şu an ki en güncel futbol oyunu. Ama fiyatı pahalı. E football 2023 sanırım ücretsiz onu da deneyebilirsin

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,973
Selamlar,

1 ay gamepass al fifa 23 oyna

KS

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Fifa 23 alabilirsin şu an ki en güncel futbol oyunu. Ama fiyatı pahalı. E football 2023 sanırım ücretsiz onu da deneyebilirsin
Emin olmak için soruyorum ben ve kuzenim tek bilgisayara 2 gamepad bağlayıp oynayacağız ben bilgisayardan kuzenim telefondan değil

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Yani fifa 23te tek cihazdan çift kisilik oynanır ve seçtigimiz takimın guncel kadrosumu oliyor pek bir bilgim yok
evet ama kış transfer döneminde olanlar gelmiyor diye biliyorum onun için ayrı yama yapman lazım diye biliyorum

KS

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Screenshot_2023-07-11-22-01-36-593_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Hocam 13 temmuzda bitiyordu ama 45 dakika var

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
89
FIFA 23'de güzel zevk alırsınız pes leş

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri