G3240 Ve GT1030 Uyumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hüseyin emirler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar,

Pentium g3240 ve GT 1030 kullanıyorum ama anormal derece de darboğaz yiyorum gta5 de yüksek orta ayarlarda gpu kullanım oranim %50yi geçmiyor ve neredeyse tüm işlemci gerektiren oyunlarda drop yiyorum işlemci değiştirmeden bu sorunları cozebilirmiyim ayrıca işlemcim %100 kullanımda dahi 65 dereceyi geçmiyor

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Hüseyin emirler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Pentium g3240 ve GT 1030 kullanıyorum ama anormal derece de darboğaz yiyorum gta5 de yüksek orta ayarlarda gpu kullanım oranim %50yi geçmiyor ve neredeyse tüm işlemci gerektiren oyunlarda drop yiyorum işlemci değiştirmeden bu sorunları cozebilirmiyim ayrıca işlemcim %100 kullanımda dahi 65 dereceyi geçmiyor
Ayrıca LoL clientinde yada sadece discordda iken bile işlemci kullanımım zaman zaman %100lere firlayabiliyor anlık olarak ama boştayken dahi çok dalganaliyor

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Merhabalar,
Uyumlu değil hocam işlemci berbat. Normal gorevlerde bile %34 darbogaz yapiyor. İslemciye yuklenen bi oyuna girerseniz selasi okunuyor tabiki. İslemciyi yukseltin. Sene 2022 pentiumlar sadece hesap makinesinde sorun cikarmazlar :)

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Merhabalar,

işlemci zamanında iyi bir giriş seviye işlemci olsada bu devirde artık yetersiz çoğu işlem için malesef yükseltme yapmanız gerekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri