G4560 ve ASUS GTX1050Tİ Sistem Toplama

Fahrettin Kaan Kütük

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
GP618r.png

[font=Helvetica, Arial, sans-serif]İyi bir youtube kanalım var ve içerik üretiyorum genel olarak oyun üzerine ve elimdekinden daha iyi bir sistem toplayıp daha fazla içerik üretmeye ve daha iyi şeyler ortaya çıkarmak istiyorum. Ben bu sistem ile Twitch'de yayın açarak League of Legends, CS:GO gibi oyunları oynayabilir miyim sıkıntı yaşamadan veya Youtube'a bir GTA V videosu çekip atabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum ben böyle bir şey düşündüm. Ama fazla bilgili değilim biraz yardımcı olmanız çok hoş olur.[/font]

[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Eğer bi yanlış veya eksiğim varsa ''Kardeşim sen şunu alsan şunu yapsan daha iyi olabilir'' olarak yön gösterebilirsiniz[/font]

[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Çok düşündüm en son böyle bir sistem toplamaya karar verdim.[/font]

[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Ve bu siteye güvenebilir miyim kargo ücreti bilgisi falan yok? Montaj için para vermek istemiyorum montajını san ki pchocası ücretsiz yapıyor diye birşey duymuştum doğrumu? eğer yoksa öyle birşey kendim ayarlıyacağım pek anlamasamda...[/font]

KS

Fahrettin Kaan Kütük

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PCMaster' Alıntı:
1050ti yerine rx 470 al derim anakartı h110md ile değiştir. kasa psu gereksız yuksek

Gtx1050ti bütçeme uygun. rx470 aşıyor. Anakartı h110md derken hangi marka olarak? İkisininde linkini atabilirsen sevinirim ve gtx1050ti nin hangi marka olanını almalıyım?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri