Soru G502 Hero Alınır Mı ?

wex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Baya eskilerden beri hayalimdi almayı düşünüyorum şuanda alınırmı aynı özellikte başka birşey varmı ? bide maus ped tavsiye gelirse müc olur <3

MARİO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Mause pad , porge marka bakabilirsin güzel mause padleri var

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,969
Mousepad+mouse bütçe nedir? G502 kronik sorunlu alınmaz

bado

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Kesinlikle bir yerde dene, alınır mı yanlış soru çünkü alınmaması için bir sebep yok, kendini kanıtlamış bir mouse. Burada önemli olsn senin elinin uyumluluğu,çünkü gerçekten rahat edemezsen eğer,istersen dünyanın en iyi mouse'u olsun yinede rahat edemezsin.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,969
Kesinlikle bir yerde dene, alınır mı yanlış soru çünkü alınmaması için bir sebep yok, kendini kanıtlamış bir mouse. Burada önemli olsn senin elinin uyumluluğu,çünkü gerçekten rahat edemezsen eğer,istersen dünyanın en iyi mouse'u olsun yinede rahat edemezsin.
Sorunlu ve eski bir mouse.Aynı shapede model I var

melihdncrr_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ergonomik açıdan hoşunuza giden bir model ise tercih sizin. Lakin G703 modeline de bir göz atabilirsiniz. 1 senedir kullanıyorum hoşuma giden bir model. G502 gibi değil de daha düz bir tasarıma sahip. Zevkler ve renkler tartışılmaz :)

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,969
Ergonomik açıdan hoşunuza giden bir model ise tercih sizin. Lakin G703 modeline de bir göz atabilirsiniz. 1 senedir kullanıyorum hoşuma giden bir model. G502 gibi değil de daha düz bir tasarıma sahip. Zevkler ve renkler tartışılmaz :)
G703ün yenilenmesi gerek eskide kaldı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri