G602 logitech mouse nasıldır ?

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar ;

A4Tech ' f7 mouse kullanıyorum 3 Senedir değişiklik istiyorum kablo'ludan gina geldi kablosuz arayış icindeyim gaming mouse olarak ' da G602' hoşuma gitti ve letgo'dan sıfır araştırmaya başladım 150 TL' acılmamış ama yurt dışından gelmiş bir mouse buldum almayı dusunuyorum alınır mı ? değer mi ? 

bilgilendirirseniz sevinirim .

KS

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Expert' Alıntı:
Kayhan Öztürk' Alıntı:
Selamlar ;

A4Tech ' f7 mouse kullanıyorum 3 Senedir değişiklik istiyorum kablo'ludan gina geldi kablosuz arayış icindeyim gaming mouse olarak ' da G602' hoşuma gitti ve letgo'dan sıfır araştırmaya başladım 150 TL' acılmamış ama yurt dışından gelmiş bir mouse buldum almayı dusunuyorum alınır mı ? değer mi ? 

bilgilendirirseniz sevinirim .

kablosuz mouse segmentinde güzel bir mouse alınabilir alan kullanıcılar memnun sizde memnun kalırsınız 
150 tl gayet uygun gözüktü inşallah bi sıkıntı çıkmaz denemeden almamanı öneriyorum malum dolandırıcı çok

sıfır jeletinleri dahil acılmamış hic zaten bu mouse'da pil aktifleştirme etiketi var onu cıkartıysa almıcam cıkartmadıysa başka nasıl kullanabilir ki , sorunsuz demektir :)

Alperen Yağcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mouse bilmem ama logitech müşteri hizmetleri çok iyi benim mousun sağ tıkı bozul du aradım 3 günde yurtdışından sıfırı geldi eskiside bende kaldı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri