Gainward Gtx 1660 S Alınır Mı?

PyreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar yeni bir sistem topluyorum ve ekran kartı olarak 1660S e karar verdim uygun fiyata Gainward bir kart buldum ama marka bana hiç güven vermiyor siz bu markayı tavsiye eder misiniz?

İlk sorum böyle ikinci sorum bunun haricinde 4 tane daha kart buldum en uygunu gainward diye onu sordum şimdiki sorum

Asus Tuf 1660S
Zotac 1660S
Gigabyte 1660S
Gainward 1660S mi bunları kendiniz ce sıralar misiniz düşüncenizi merak ediyorum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Merhabalar yeni bir sistem topluyorum ve ekran kartı olarak 1660S e karar verdim uygun fiyata Gainward bir kart buldum ama marka bana hiç güven vermiyor siz bu markayı tavsiye eder misiniz?

İlk sorum böyle ikinci sorum bunun haricinde 4 tane daha kart buldum en uygunu gainward diye onu sordum şimdiki sorum

Asus Tuf 1660S
Zotac 1660S
Gigabyte 1660S
Gainward 1660S mi bunları kendiniz ce sıralar misiniz düşüncenizi merak ediyorum.
0 mi alicaksin 2.el mi asus tuf > gainward > zotac> gigabyte

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
398
alırken markadan ziyade marka içi modelde önemli mesela gigabytenin windforce yada teklileri gaming oc ye göre daha kötüdür. yada gainward aynı şekilde. Asusa yazdığın gibi diğerlerinede model yazarsan daha doğru bi öneri olabilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri