Gamegaraj Laptop Alınırmı? Arka Kapak Değişim Ücreti?

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Merhaba,
letgoda 11 bine Gamegaraj Tracer 7T-144 buldum. 3060 ekran kartlı fiyatı uygun geldi, cihazın kutu faturası var. 1 yıllık cihaz ama alan kişi hava akışını iyileştirmek için arka kapağı deldirmiş. Gamegaraj a mail attım, kapak değişimi ile ilgili sizce alınmaya degermi? 11 bin e cihazın fotografı ekte:

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-05-10 at 07.16.25.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-10 at 07.16.25.jpeg
    85.5 KB · Görüntüleme: 25
Moderatörün son düzenlenenleri:

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bence almamalısın hocam kendi kafasına göre iş yapmış ve çirkinde durmuş keşke orijinal hali ile kalsaymış zor değildi bir laptop soğutucu almak. Garantisi devam eden ürüne neden böyle bir şey yapılır onuda anlamak güç.

Exe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
merhaba letgoda 11 bine gamegaraj tracer 7t-144 buldum 3060 ekran kartlı fiyatı uygun geldi cihazın kutu fatura sı var 1 yıllık cihaz ama alan kişi hava akışını iyileştirmek için arka kapagı deldirmiş gamegaraj a mail attım kapak degişimi ile ilgili sizce alınmaya degermi 11 bin e cihazın fotografı ekte
11 bin iyi bir fiyat ama arka kapağın delinmesi gerçekten çok saçma ve gereksiz bunu yaparken sistem parçalarına zarar vermiş olabilir veya uzun kullanımda sıkıntı çıkarabilir.

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Arka kapak cok çabuk zarar görebilir ben tavsiye etmiyorum çok saçma olmuş ne mantıkla yaptılarsa

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba,
letgoda 11 bine Gamegaraj Tracer 7T-144 buldum. 3060 ekran kartlı fiyatı uygun geldi, cihazın kutu faturası var. 1 yıllık cihaz ama alan kişi hava akışını iyileştirmek için arka kapağı deldirmiş. Gamegaraj a mail attım, kapak değişimi ile ilgili sizce alınmaya degermi? 11 bin e cihazın fotografı ekte:
Hocam fiyat cidden çok güzel ama kevgire çevirmiş sahibi. Ben olsam arka kapak fiyatını sorgular ona göre alırdım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri