Öneri Gamepad Önerisi

MrPerfect

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Arkadaşlar merhaba pc de kullanmak için kablolu kablosuz fark etmez gamepad önere bilir misiniz? (bütçe 1000TL)

MinasXgod

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Logitech f710 ve Monster pusat sahibim logi bazı oyunlarda uyumsuzluk çıkara biliyor monster hiç sıkıntısız uyum sağlıyor xbox kolu olarak görüyor pc de telefonda logi tek sadece pc için monster telefondada kullanıla biliyor tercih senin hocam

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
ah be zamanında gamesir t4 pro almıştım 500tl ye şimdi alsan vergisiz 650 tl civarı

MinasXgod

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Herkese çok teşekkür ederim pusatı sipariş verdim hepinize iyi forumlar.
Hocam izmirdesin sanırım ben çankaya şubelerinden aldım %20 indirip yapmışlardı istersen şubelerine git bi fiyat değişmiyosa öyle ver intten sipariş

KS

MrPerfect

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Hocam izmirdesin sanırım ben çankaya şubelerinden aldım %20 indirip yapmışlardı istersen şubelerine git bi fiyat değişmiyosa öyle ver intten sipariş
Hocam pusatı sipariş vermiştim netten bi sıkıntı oldu onu iptal edip msi gc20 v2 yi verdim bende sipariş bugün geldi ilk kullanım da memnun kaldım uzun vade de bakalım nasıl olucak

MinasXgod

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Hocam pusatı sipariş vermiştim netten bi sıkıntı oldu onu iptal edip msi gc20 v2 yi verdim bende sipariş bugün geldi ilk kullanım da memnun kaldım uzun vade de bakalım nasıl olucak
3. gamepad olarak bende onu almayı düşünüyorum hocam hepsini deneyimliycem logi yarış oyunlarınlada pusat dövüş oyunlarında daha iyi gibi geliyor bana

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri