Gamepower fujin

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
geçtiğim gün kulaklık önerisi için paylaşmıştım bu kulaklık yeni olduğu için coğu insan pek yorum yapamamıştı incehesap üzerinden ürün aldım pazar günü eğer kulaklık arayan varsa şuan lansman fiyatından bu kulaklığı kesinlikle kaçırmamalı son seste bass moduna alıp herhangi bir bass lı müzik açtığınızda ciddi ciddi bas vuruyor 0 ses bozulmasıyla beraber sesi çok yüksek son seste video falan izlemeniz cidden imkansız desem abartmam sanırım 50 lerde falan izliyorum videolara bugün komple deneyimleme fırsatı buldum almayan yüksek fiyatlardan alınca çok üzülür pedleri harika yumuşucak mikrofonda aynı şekilde kesinlikle hakkını veriyor muadillerinin fiyatının yanında bedava.. görselini katmıyorum.
merak eden arkadaşlar olmuştu deneyimini paylaşırmısın gibisinden tekraradan iyi forumlar

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Sağol dostum düşüncelerini paylaştığın için. Ben de hyperx cloud core wireless almayı düşünüyordum ama taksitle. Bunu nakit alabiliyorum fiyatı uygun olduğu için. Çok kararsız kaldım ya.

Leuna

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
48
Ben de Mihawk modelini kullanıyorum. Arkadaşımda deneyimlediğim için kendime de aldım ve gayet memnunum. Ses kalitesi gerçekten çok fazla. Seste arkadaşlarla kulaklık ses seviyesi 10-15 arasıdayken konuşuyorum öbür türlü fazla bağırdığım için ailem laf ediyor :D Tek sorunu dip ses sıkıntısı olması. Sanki böyle mahalleden sinek ilacı sıkan arabalar olur ya o ilaçlama sesi gibi bir ses geliyor. Fakat kafamı oraya takmayınca ya da arkada çok hafif tonda bir şey çalınca duyulmuyor bile. Mikrafon kalitesi fiyatına göre gayet yeterli. Kablosu dandik ve çok dolanıyor. Başka bir sıkıntısı olduğunu sanmıyorum. Fujin daha güncel bir kulaklık olduğu için daha iyi olduğunu düşünüyorum. Alıcak olan arkadaşlar değerlendirebilir.

KS

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Ben de Mihawk modelini kullanıyorum. Arkadaşımda deneyimlediğim için kendime de aldım ve gayet memnunum. Ses kalitesi gerçekten çok fazla. Seste arkadaşlarla kulaklık ses seviyesi 10-15 arasıdayken konuşuyorum öbür türlü fazla bağırdığım için ailem laf ediyor :D Tek sorunu dip ses sıkıntısı olması. Sanki böyle mahalleden sinek ilacı sıkan arabalar olur ya o ilaçlama sesi gibi bir ses geliyor. Fakat kafamı oraya takmayınca ya da arkada çok hafif tonda bir şey çalınca duyulmuyor bile. Mikrafon kalitesi fiyatına göre gayet yeterli. Kablosu dandik ve çok dolanıyor. Başka bir sıkıntısı olduğunu sanmıyorum. Fujin daha güncel bir kulaklık olduğu için daha iyi olduğunu düşünüyorum. Alıcak olan arkadaşlar değerlendirebilir.
Fujin de dip ses yok kadar az desem yeridir

Sağol dostum düşüncelerini paylaştığın için. Ben de hyperx cloud core wireless almayı düşünüyordum ama taksitle. Bunu nakit alabiliyorum fiyatı uygun olduğu için. Çok kararsız kaldım ya.
İkiside iyi marka ikisidi üzmez bence

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri