Gamepower Ranger kulaklık hk.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
İyi akşamlar. Az önce incehesaptan gamepower ranger aldım. Fiyat/performans açısından ho mu go mu? Kullanan varsa yorumlayabilir mi?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Şahsen aşağıdakini tercih ederim hocam GamePower marka olarak güvenmiyorum çoğu ürününde sorun yaşadım.;

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
hayırlı olsun. ben sunu tercih ederdım
bu da benım kulaklık

KS

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam max bütçemle aldım. Biraz da acele etmek istedim açıkçası.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
@Canbulu2123
''Gamepower Ranger'' araştırıp aldığını var sayıyorum, Kardeşim neden? diyecek olursan çok fazla şikayet var bu marka hakkında '' Ped Soyulma , Driver Sorunu , Dip Ses Gelmesi '' VB. Sorunlar yaşayanlar var. Kardeşim genellikle herkese '' Padlerinin Derileri Soyuldu '' Diye şikayetçiler keşke almadan önce bir konu açıp diğer arkadaşların fikrini alsaydın.

Ama almışın ne yazık ki '' Hayırlı Olsun , Güle Güle Kullan '' Kardeşim inşallah kulaklıkla ilgili bir sorun yaşamasın. Paran çöpe gitmez en azından kardeşim. :D :)

KS

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
@Canbulu2123
''Gamepower Ranger'' araştırıp aldığını var sayıyorum, Kardeşim neden? diyecek olursan çok fazla şikayet var bu marka hakkında '' Ped Soyulma , Driver Sorunu , Dip Ses Gelmesi '' VB. Sorunlar yaşayanlar var. Kardeşim genellikle herkese '' Padlerinin Derileri Soyuldu '' Diye şikayetçiler keşke almadan önce bir konu açıp diğer arkadaşların fikrini alsaydın.

Ama almışın ne yazık ki '' Hayırlı Olsun , Güle Güle Kullan '' Kardeşim inşallah kulaklıkla ilgili bir sorun yaşamasın. Paran çöpe gitmez en azından kardeşim. :D :)
İptal mi etsem ya siparişi çok kararsız kaldım. Bu bütçeye başka ne alabilirim ?

KS

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam ben rangeri 580e aldım. 1 kuruşum daha da kalmadı :D Önerin için çok sağol ama param yetişmez maalesef.

KS

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Dostlarım ya ben bu siparişi iptal edebiliyor muyum? İçime sinmedi hiç. Para iadesi ne kadar sürer?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri