Gami̇ng Gen Tr Hakkinda

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar bazı kişiler GAMİNG GEN TR kullanılmış, arızalı vb ürün satıyor diyorlar. Bu doğru mudur? Gaming Gen TR'den hazır sistem alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Arkadaşlar bazı kişiler GAMİNG GEN TR kullanılmış, arızalı vb ürün satıyor diyorlar. Bu doğru mudur? Gaming Gen TR'den alışveriş hazır sistem alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?
Bozuk arızalı ürün satıyorlar mı bilmiyorum alışveriş sonrası destekleri biraz kötü gibi duydum. güvenilirdir ama yine de önceliğin itopya sinerji olsun bence

KS

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bozuk arızalı ürün satıyorlar mı bilmiyorum alışveriş sonrası destekleri biraz kötü gibi duydum. güvenilirdir ama yine de önceliğin itopya sinerji olsun bence
Hocam itopyanın sitesindeki sistemler baya pahalı ya GAMİNG GEN TR daha uygun fiyatlı ve marka ürünler sattığı için önceliğim orası

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Arkadaşlar bazı kişiler GAMİNG GEN TR kullanılmış, arızalı vb ürün satıyor diyorlar. Bu doğru mudur? Gaming Gen TR'den hazır sistem alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?
alabilirsin hocam , sistem arızalı falanda cıkarsada garanti ve 14 gün iade mevcut diye biliyorum herhangi iletisime gecip halledirler

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
alabilirsin hocam , sistem arızalı falanda cıkarsada garanti ve 14 gün iade mevcut diye biliyorum herhangi iletisime gecip halledirler
hocam bu doğru da uğraştırıyorlarmış bende bir sorun olacağını sanmıyorum ben teknobiyotikten aldım sorunsuz geldi adı bilindik bir yer gaming gen bence de bi sorun olmaz hiç alışveriş yapmadım duyduklarımı söylüyorum

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Ben gaming gen trden aldım arızalı vb degildi hatta testleri de yapılmış şekilde geliyor .Müşteri hizmetleri tarafında da sorun yaşamadım biraz bekletti sadece

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
1 ay önce aldım sıkıntısız yolluyorlar sistemleri o tarz konuşanlar genelde pek bir bilgileri yok bu konularda laf olsun torba dolsun mantığında konuşurlar

allsaints

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Temiz iş yapıyorlardır belki doğru ama ekran kartını test etmiyorlar sadece çalıştığına bakıp driverini kuruyorlar. Aldığım kasadaki ekran kartı olması gerekenden fazla ısınıyordu ASUS'a göndermek zorunda kaldım test yapmış olsalardı bunu fark ederler başka kart takarlardı. Pazartesi ASUS'a ulaşacak kart bakalım ilerleyen günlerde ne sonuç alacağız sistemi de 1 hafta önce almıştım. Test yapıp yine de böyle yolladılarsa yorumsuz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri