Gaming Ekipman Arıyorum

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Merhaba arkadaşlar yeni PC aldım ve 800 TL civarı bütçem var kulaklık klavye mouse ve mouse ped almak istiyorum tavsiyelerinize açığım

(Toplama bilgisayara kablosus mouse takılırmı USB girişli elinde var ama gecekme ne derece olur Microsoft un)

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Merhaba arkadaşlar yeni PC aldım ve 800 TL civarı bütçem var kulaklık klavye mouse ve mouse ped almak istiyorum tavsiyelerinize açığım

(Toplama bilgisayara kablosus mouse takılırmı USB girişli elinde var ama gecekme ne derece olur Microsoft un)
sistem ne olursa olsun kablosu yada kablosuz ikiside usb girisli oldugu sürece calısır , kablosuz mousede malesef ki su zamanda ve bu bütcede biraz gecikme olur ama göz göremeyecektir

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
sistem ne olursa olsun kablosu yada kablosuz ikiside usb girisli oldugu sürece calısır , kablosuz mousede malesef ki su zamanda ve bu bütcede biraz gecikme olur ama göz göremeyecektir
Elimde var onu kullanabilirim

Elimde var onu kullanabilirim
Ve kulaklık klavyeye daha çok bütçe ayırmış olurum sence hangisi

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
ekipman hiç yoksa önerim sana ucuzdan kullaklık mouse ve 1 höperlor yada kullaklık , bütceyi sonradan toplayıp KALİTELİ ekipman dizebilirsin

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,485
O zaman baya kalitesiz alman gerekicek olmadı 800 e klavye alcaksın mouse 20 tl ye bir yerden ayarlayacaksın sonra kulaklık 1000 tl falan en son mouse

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
ekipman hiç yoksa önerim sana ucuzdan kullaklık mouse ve 1 höperlor yada kullaklık , bütceyi sonradan toplayıp KALİTELİ ekipman dizebilirsin
Zaten monitörde ikinci el 1k ya alacağım yazın 144hz 24inç ıps monitör çekeceğim bunuda ya satarım ya yan monçtör yaparım ama ekipmanlarla satamazsam sıkıntı olur kulaklık ve klavye Max ne alabilirim

O zaman baya kalitesiz alman gerekicek olmadı 800 e klavye alcaksın mouse 20 tl ye bir yerden ayarlayacaksın sonra kulaklık 1000 tl falan en son mouse
Mouse var

Klavye kulaklık yok 800 e kalvye alıp 100 TL ye kulaklıkla idare etmek mantıklı mı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,485
Zaten monitörde ikinci el 1k ya alacağım yazın 144hz 24inç ıps monitör çekeceğim bunuda ya satarım ya yan monçtör yaparım ama ekipmanlarla satamazsam sıkıntı olur kulaklık ve klavye Max ne alabilirim

Mouse var
O zaman 800 e bunu al knkhttps://www.gaming.gen.tr/urun/3884/logitech-g213-prodigy-rgb-turkce-gaming-klavye-920-008094/?ref=akakce&v=1.98.9

Mouse var

Klavye kulaklık yok 800 e kalvye alıp 100 TL ye kulaklıkla idare etmek mantıklı mı
Hiç almamak mantıklı aldığım monitörde hoparlör vardır buyuk ihtimalle orayla idare et

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
O zaman 800 e bunu al knkhttps://www.gaming.gen.tr/urun/3884/logitech-g213-prodigy-rgb-turkce-gaming-klavye-920-008094/?ref=akakce&v=1.98.9

Hiç almamak mantıklı aldığım monitörde hoparlör vardır buyuk ihtimalle orayla idare et
Link açamadım

Tamam açtım bu fiyata en iyisi bu mudır

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016

Bütçe oldukça yavaş yavaş yükseltirsin.

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116

Bütçe oldukça yavaş yavaş yükseltirsin.
Önerin için teşekkür ederim 800 TL ye sadece kulaklık ve kalvye önersen ne önerirsin

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Önerin için teşekkür ederim 800 TL ye sadece kulaklık ve kalvye önersen ne önerirsin
Klavye yine aynı olur

Bence attığım 3 lü ideal o mouse seni üzmez sensör olarak iyi

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116

Teşekkürler

Klavye yine aynı olur

Bence attığım 3 lü ideal o mouse seni üzmez sensör olarak iyi
Moause var onu ilerde alırım kulaklık ve klavyeye bütçe ayırmak için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri