gaming gen stoğu kalmayan ürün satar mı

MustafaErcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
merhaba dün akşam gaming genden 26 bin tl ye bir sistem aldım ve o gün akşam kasa ve psu nün stoğunun bittiğini gördüm ben sistemi akşam 5 de aldım psu ve kasanın stoğu akşam 8 de bitti ve içimde bir korku var ya bana siteyi güncellemeden stoğu bitmiş ürün satarlarsa diye gaming gen öyle birşey yapar mı?

Son düzenleme:

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
Gaming gen hertürlü ürünü bulup yollar size merak etmeyin. Mağdur edecek bir yer değil kendileri. Oldukça fazla alışveriş tecrübem oldu.

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
ayrıca öyle bir şey olsa bile iade veya değişim hakkınız var hocam

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
kargo kaç günde gelir konyada yaşıyorum ne zaman kargoya verilir tecrübelerinize göre
benim kargom 2-3 haftayı buldu tabi bu yoğunluk meselesi ben kampayalı 1000 stok sistem aldım o yüzden geç geldi gamingen kampanya döneminde değilse daha erken gelebilir çünkü sistemleri tek tek kurup görüntü testi yapıyorlar bu 1 saatlik iş ama yoğun olunca haftaları bulabiliyor ki haklı bir gecikme sebebi.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
kargo kaç günde gelir konyada yaşıyorum ne zaman kargoya verilir tecrübelerinize göre
Benimde başıma aynı şey geldi merak etmeyin sorun olmaz, bende konyada yaşıyorum aşırı yoğunluk olmasına rağmen 5-6 günde elime ulaştı .

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
İyi de sen stok varken almışsın seni ilgilendiren bir durum yok ki burda. Sen aldığın haliyle sistemin gelecek . Kaldı ki gaming gen madur etmemeye çalışan bir firma bildiğim kadarıyla. Gerçi garanti süreci için şu an 45 dk dır telefonda bekliyorum orası ayrı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri