Gaming.Gen.Tr kargo süreci

CarryExe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Siparişler 3 iş gününde kargoya verilir diyor fakat halen verilmedi. Acaba kasım indirimlerinden dolayı yoğunluk mu vardır? Bilgisi olan var mı?

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Siparişler 3 iş gününde kargoya verilir diyor fakat halen verilmedi. Acaba kasım indirimlerinden dolayı yoğunluk mu vardır? Bilgisi olan var mı?
Hocam yoğunluktan dolayıdır indirimler olsa da olmasa da oluyor, aklımdan şöyle bir düşünce de geçiyor o da olabilir mesela adamlar günlük bir limiti vardır o sayıya ulaşmazsa kargo sayısı o gün vermiyor olabilirler yani.Oldukları yer kargoya uzak falan olabilir tabi bir tahmin.Misal;
200 kargo verilecek eşya olursa öyle kargoya gidiyorlardır bu yüzden, 200 eşya da 3 günde sipariş ediliyordur,bu sebeple de olabilir.

dormicum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
77
gaming gen tr den memnun kaldım. Fakat müşteri temsilcileri çok vasat ürün değiştirmek için ulaşamadım. Klavye mouse değiştirecektim. Üst model alacaktım. Diğer gün 25dk sonunda bir kişiye ulaştım. Fakat alacağım apex3 fiyatı 400 TL artmıştı. Birde kendi sitelerinden Rİvel 3 Kablosuz alacaktım. Ama ne yazık ki iletişim sorunu nedeni ile mağdur oldum. Kargolama iyi iletişim çok da iyi değil !!

Ayrıca siteye mesaj bıraktığım halde hiç dönüş olmadı. Benim yaşadığım sorun buydu

KS

CarryExe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
gaming gen tr den memnun kaldım. Fakat müşteri temsilcileri çok vasat ürün değiştirmek için ulaşamadım. Klavye mouse değiştirecektim. Üst model alacaktım. Diğer gün 25dk sonunda bir kişiye ulaştım. Fakat alacağım apex3 fiyatı 400 TL artmıştı. Birde kendi sitelerinden Rİvel 3 Kablosuz alacaktım. Ama ne yazık ki iletişim sorunu nedeni ile mağdur oldum. Kargolama iyi iletişim çok da iyi değil !!

Ayrıca siteye mesaj bıraktığım halde hiç dönüş olmadı. Benim yaşadığım sorun buydu
Müşteri temsilcisini arayınca çok sıra bekletiyor. Umarım herhangi bir sıkıntı yaşamam kargoyla ilgisi vs.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
ben siparişi verdiğim akşamı kargolandı. 2 gün içinde ulaştı elime
Bazı kampanyalarda önceden hazırlık olabiliyor. İlk siparişler direkt çıkabiliyor. Genelde de siparişnsıradına göre hazırlanıyor.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Benim bugün 4ncü iş günü ve halen kargoya verilmedi. Normalde çıkış işlemleri bugün yapılacaktı. Fakat sanıyorum yetişmedi. Yarın tekrardan arayacağım. Müşteri temsilcisi kasımda siparişlerin çok fazla yoğun olduğunu söylemişti.

rztmn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Cuma sipariş verdim , ürün bugün paketlendi diye faturasını kesmişler . Yarın kargoya verilir , cuma elimde olur diye düşünüyorum.

KS

CarryExe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Benim bugün 4ncü iş günü ve halen kargoya verilmedi. Normalde çıkış işlemleri bugün yapılacaktı. Fakat sanıyorum yetişmedi. Yarın tekrardan arayacağım. Müşteri temsilcisi kasımda siparişlerin çok fazla yoğun olduğunu söylemişti.
Bugün müşterj hizmetleriyle görüştüm yoğunluk varmış, en geç pazartesi kargoya verilir dediler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri