Gaming Gen Tr Neden Bu Kadar Fazla Şikayet Var ?

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhabalar arkadaşlar, kendimde Gaming.Gen adresinden alışveriş yaptım ve bende mağdurum, anlamadığım konu 1 ay önce alışveriş yapmadan önce şikayet.var adresine mağaza hakkında çok fazla göze batan şikayetler yoktu ancak son dönemde arada bakmak için giriyorum ve çok fazla şikayet olduğunu gördüm, biz kendimiz burada form içinde sesimizi duyurmaya çalışıyoruz ancak bu tarz formların olduğundan haberdar olmayan kullanıcı çok fazla ve bizimde haberimiz olmuyor. Bunun sebebi nedir sizce arkadaşlar neyden kaynaklanıyor bu durum ? ( Gaming.Gen Şikayetleri ) son 1 haftada yazılanlara bakabilirsiniz.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Cevabı vermişsin aslında sorun firmanın ta kendisinde. Önemli olan satışa kadar ilgisi değil satıştan sonra ki ilgisi gerçek kalitesini ortaya koyar.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Merhabalar arkadaşlar, kendimde Gaming.Gen adresinden alışveriş yaptım ve bende mağdurum, anlamadığım konu 1 ay önce alışveriş yapmadan önce şikayet.var adresine mağaza hakkında çok fazla göze batan şikayetler yoktu ancak son dönemde arada bakmak için giriyorum ve çok fazla şikayet olduğunu gördüm, biz kendimiz burada form içinde sesimizi duyurmaya çalışıyoruz ancak bu tarz formların olduğundan haberdar olmayan kullanıcı çok fazla ve bizimde haberimiz olmuyor. Bunun sebebi nedir sizce arkadaşlar neyden kaynaklanıyor bu durum ? ( Gaming.Gen Şikayetleri ) son 1 haftada yazılanlara bakabilirsiniz.
hocam gaming gen de ki fiyatlar genellikle piyasadan daha ucuz oluyor o nedenle çok fazla talep var ve bu nedenle pek takmıyorlar fakat duyduğum kadarıyla şikayet var a yazınca geri dönüş sağlayıp hatalarını düzeltiyorlarmış

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri