Gaming Gen Tr Sipariş Ve Iletişim Sorunu

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
Gaminggentr üzerinden aldığım sisteme ait ekran kartı problemli geldi. değişim için kartı geri gönderdim, aradan 8gün geçmesine rağmen bir dönüş olmadı. Arıyorum 40 50kişi sıra sayıyor. mail atıyorum maillere cevap vermiyorlar. Şu an bu problemi yaşayan bir başkası var mı? 50dakikalık aramamın 8dakikasını ilk sırada geçirdim ve açan olmadı. Açan yok ki demekki bukadar uzun sıra oluyor. Sistemi zaten 7günde kargoya vermişlerdi olana bak

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-03-21 at 10.55.04.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-21 at 10.55.04.jpeg
    85.6 KB · Görüntüleme: 22

SuçaSürüklenenKatip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Gaminggentr sitesi üzerinden bir sistem siparişi vermeden önce ben de aramıştım ki açanın olmadığını oradan da biliyorum, sırf teknik destek alamadığım için sipariş vermekten vazgeçmiştim. Umarım ulaşır ve bu sorunu çözersiniz aksi takdirde kendinizi Tüketici Hakem Heyetine hazırlayın derim.

Dipnot: 2023 yılı için değeri 66.000 (altmışaltı bin) Türk Lirasının altında bulunan tüketici uyuşmazlıklarında, başvuru sahibinin yerleşim yerinin bulunduğu veya işlemin yapıldığı yerdeki İl Tüketici Hakem Heyetine veya İlçe Tüketici Hakem Heyetine tercihe bağlı olarak yapılabilecektir.

SuçaSürüklenenKatip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Geçen sene almış olduğum telefon nedeniyle Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapmıştım 2 haftada sonuçlandı. Umarım bu duruma düşmeden halledersiniz...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri