Soru Gaming Gen Ulaşılamıyor

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
S.a gaming gen tr ye sabahtan beri ulaşamıyorum, her aradığımda 30 küsür kişi sırada bekliyor, telefonu açık bıraktım sıra geldi ama cevap veren olmadı 1 saat sonunda çağrı düştü zaten. İnstagramdan dm attım dönüş yok , mail attım dönüş yapılmadı aynı şekilde. Napıyor bunlar böyle kepenkleri kapatıp gittiler mi ?

kadir54

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
32
S.a gaming gen tr ye sabahtan beri ulaşamıyorum, her aradığımda 30 küsür kişi sırada bekliyor, telefonu açık bıraktım sıra geldi ama cevap veren olmadı 1 saat sonunda çağrı düştü zaten. İnstagramdan dm attım dönüş yok , mail attım dönüş yapılmadı aynı şekilde. Napıyor bunlar böyle kepenkleri kapatıp gittiler mi ?
Hocam siz monitör siparis etmistiniz heralde yoksa omu gelmedi

KS

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Hocam siz monitör siparis etmistiniz heralde yoksa omu gelmedi
Evet dün sipariş ettim, ancak arama sebebim monitör değil ekran kartımı teknik servise yolladım geçen hafta onu soracağım 9 gün oldu ekran kartı yok.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
instagramdan kendilerine yazın 1 gün veya 2 gün icinde cevap veriyorlar 2 saat önce bana cevap verdiler

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Hocam Twitter üzerinden sayfayı etiket yaparak yazın anında arıyorlar. Bende de aynısı oldu ulaşamadım. Bol takipçili Bi hesap varsa anında ararlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri