Gaming Genden Elime Ulaşan Bilgisayar..

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Merhaba arkadaşlar,

Evet rtx2060 hazır sistem aldım ve sistem elime resimdeki gibi geçti.

Sistemi gidip kargo şubesinden aldım, eve geldiğimde sonuç.. Kargo şubesi yoğun olduğu için açıp kontrol edemedim ki koskoca karton.

Kurtarma şansım varmıdır?

1655836231556.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Hocam geçmiş olsun çok üzüldüm. Bunun gibi durumlarla karşılaşmamak için kargoyu açarken video çekmeniz gerekiyordu. Yine de gaming.gen ' e ulaşın, elime bu şekilde geçti şeklinde bir görüşme sağlayın. Umarım yardımcı olurlar.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bir iki ürünle değerlendirmiyorum ama bu nasıl bir firmanın sınıfta kaldığının göstergesidir. İster topu gaming gene atın ister kargo firmasına .

Gonzalez17

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
kargo paketlemesi nasıldı, hiç şişme karton tarzı yumusak seylerle korumamıslar mı firma paketlerken

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Evet rtx2060 hazır sistem aldım ve sistem elime resimdeki gibi geçti. Sistemi gidip kargo şubesinden aldım. Eve geldiğimde sonuç.. Kargo şubesi yoğun olduğu için açıp kontrol edemedim ki koskoca karton. Kurtarma şansım varmıdır?

Ekli dosyayı görüntüle 2219
Geçmiş olsun iyi yük binmis gibi üstüne. Zor ama yine de ulaşın keske video alsaydiniz

KS

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Reklamcıda pleksiden kapak yaptıracağım sanırım 150tl felan tutar dedi arkadaş. Yaptırabilirsem burada tekrar paylaşırım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri